קו 699
נתניה←תל אביב-יפו
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 699 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 699 (נתניה←תל אביב-יפו) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות בנימין/שער הגיא ומסתיים בהרכבת/ראש פינה.
לוח הזמנים לקו 699 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב00:30. שעות הפעילות השבוע: ראשון, חמישי, שישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 699 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←תל אביב-יפו (44 תחנות)
שדרות בנימין/שער הגיא
שד. בנימין/שד. ירושלים
שדרות בנימין/טשרניחובסקי
שד. בנימין/שלום שבזי
בן צבי/הגר''א
בן צבי/פלוגת מכבי
הנביאים/שד. בן צבי
בן צבי/גרנבוים
שדרות בן צבי/שדרות אגם כנרת
שדרות פנחס לבון/שלום עליכם
שדרות פנחס לבון/תיאודור וייסלברגר
שדרות פנחס לבון/ש''י עגנון
פנחס לבון/גולדה מאיר
צומת אודים
מכון וינגייט
צומת יקום
צומת געש
מרכז מסחרי
מחלף שפיים
צומת רשפון
מחלף נוף ים
צומת כפר שמריהו
דרך תל אביב/מונטיפיורי
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מחלף גלילות/דרך נמיר
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
קריית החינוך/דרך נמיר
דרך נמיר/שד' קק''ל
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
אבן גבירול/שדרות רוקח
כיכר מילאנו/אבן גבירול
אבן גבירול/פנקס
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/ארלוזורוב
עיריית תל אביב - יפו/אבן גבירול
אבן גבירול/מאנה
אבן גבירול/אליעזר קפלן
החשמונאים/קרליבך
דרך מנחם בגין/המלאכה
ת.רק''ל אלנבי/דרך מנחם בגין
הרכבת/ראש פינה
שאלות ותשובות לגבי קו 699
מתי מתחיל לפעול קו 699?
קו 699 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 699 מפסיק לעבוד?
קו 699 מפסיק לפעול ב-00:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 699?
כדי לראות מתי קו נתניה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 699 (נתניה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←תל אביב-יפו (נתניה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 699 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 699 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 699 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 699 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 699
קו 699 פועל בראשון, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 00:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | 22:30 - 23:30 | 60 |
ו׳ | 00:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 22:30 - 23:30 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל699 (מ שדרות בנימין/שער הגיא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 699 (נתניה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 699
תעריף הנסיעה ב699 (נתניה←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
699 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 699 היא שדרות בנימין/שער הגיא והתחנה האחרונה היא הרכבת/ראש פינה.
קו 699 (נתניה←תל אביב-יפו) פועל בראשון, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 699. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 699.
מעקב אחר קו האוטובוס 699 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 699 (נתניה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 699 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 699 ב-ישראל
699 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 357 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית-2#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת ב''ש צפון-באר שבע<->מחנה משאבים-רמת הנגב-1#
- 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד/ לוח זמנים
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 37 - מכללת בית ברל-בית ברל<->בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא-11/ לוח זמנים
- 606 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-21ערד ↔ להבים/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 58 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 142 - מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 173 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 368 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 82 - חט''ב רימון-רעננה<->רבוצקי/אחוזה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 140 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-2#/ לוח זמנים
- 96 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->אסתר המלכה/עתידים-רעננה-21/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 30 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 91 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->מסוף הטייסים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים