קו 96
אזור←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 96 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 96 (אזור←תל אביב-יפו) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור מר. שפינוזה/פלמח ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 96 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אזור←תל אביב-יפו (24 תחנות)
אזור מר. שפינוזה/פלמח
הרצל/ויצמן
וייצמן/קפלן
אחד העם/כצנלסון
דרך בן גוריון/כצנלסון
בן גוריון/שפירא
דרך בן גוריון/ז'בוטינסקי
יצחק שדה/ז'בוטינסקי
יצחק שדה/מניה שוחט
יצחק שדה/הרצל
משה שרת/שפרינצק
המצודה/האיכרים
דרך השבעה/המכתש
אזור/דרך השבעה
בית ספר מקווה ישראל/כביש 44
צומת חולון/דרך השיריון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת. רכבת ההגנה/החרש
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 96
מתי מתחיל לפעול קו 96?
קו 96 מתחיל לפעול ב-05:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 96 מפסיק לעבוד?
קו 96 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 96?
כדי לראות מתי קו אזור←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אזור←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 96 (אזור←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אזור←תל אביב-יפו (אזור←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 96 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 96 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 96 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 96 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 96
קו 96 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:25 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:25 - 22:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:25 - 22:00 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:25 - 22:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:25 - 22:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:30 - 15:00 | 30 - 65 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל96 (מ אזור מר. שפינוזה/פלמח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 96 (אזור←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 96
תעריף הנסיעה ב96 (אזור←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
96 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 96 היא אזור מר. שפינוזה/פלמח והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 96 (אזור←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 96. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 96.
מעקב אחר קו האוטובוס 96 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 96 (אזור←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 96 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 96 ב-ישראל
96 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 998 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 164 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 150 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מזכירות/הברוש-עמינדב-1#/ לוח זמנים
- 80 - עזרא/סמטת נחמני-רחובות<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1ז/ לוח זמנים
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 14 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 83א - מנחם בגין/הר המוריה-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 22 - שדרות ניל''י/האורנים-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 24 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->הרימון/התמר-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 549 - קניון איילון-בני ברק<->תיכון בית רחל-קוממיות-1#/ לוח זמנים
- 94 - הורדים/האירוסים-רכסים<->מועצה מקומית/הרימונים-רכסים-2ר/ לוח זמנים
- 22 - בית חולים הלל יפה-חדרה<->משמר הגבול/שניר-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים