קו 620
ג'ת←פתח תקווה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 620 של קווים (Kavim) - ג'ת←פתח תקווה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 620 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 620 (ג'ת←פתח תקווה) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף ג'ת ומסתיים במסוף חרש.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 620 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ג'ת←פתח תקווה (26 תחנות)
מסוף ג'ת
צומת ג'ת
בריכת שחייה/אלקודס
באקה/כניסה דרומית
צומת הדואר
אלקודס/קופת חולים
מסגד אבו בכר/אלקודס
מגן דוד אדום/ביר בורין
ביר בורין/אלקאסמי
אלקאסמי/אלראשדון
בית ספר תיכון אלקאסמי
בי''ס יסודות וחט''ב/ביר באקה
ביר באקה/כביש 61
מחלף קסם
מחלף ירקון
מרכז מסחרי ירקונים/כביש 40
ת.רכבת סגולה/כביש 40
צומת סגולה/הירקונים
יוסף ספיר/הירקונים
ת. מרכזית פ''ת
ת.רק''ל קרול/אורלוב
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
ת.רק''ל שחם/משה דיין
אבשלום גיסין / משה דיין
מסוף חרש
שאלות ותשובות לגבי קו 620
מתי מתחיל לפעול קו 620?
קו 620 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 620 מפסיק לעבוד?
קו 620 מפסיק לפעול ב-10:30 בשישי
מתי מגיע קו 620?
כדי לראות מתי קו ג'ת←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ג'ת←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 620 (ג'ת←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ג'ת←פתח תקווה (ג'ת←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 620 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 620 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 620
קו האוטובוס 620, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 16:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 16:40 | 45 - 110 |
ב׳ | 05:00 - 16:40 | 45 - 110 |
ג׳ | 05:00 - 16:40 | 45 - 110 |
ד׳ | 05:00 - 16:40 | 45 - 110 |
ה׳ | 05:00 - 16:40 | 45 - 110 |
ו׳ | 05:00 - 10:30 | 60 - 90 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל620 (מ מסוף ג'ת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 620 (ג'ת←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 620
תעריף הנסיעה ב620 (ג'ת←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
620 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 620 היא מסוף ג'ת והתחנה האחרונה היא מסוף חרש.
קו 620 (ג'ת←פתח תקווה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 620. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 620.
מעקב אחר קו האוטובוס 620 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 620 (ג'ת←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 620 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 620 ב-ישראל
620 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10
- 6 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->בי''ס אלאקואס-אום אל פחם-10
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 75 - בשמת/רחבת נרקיס-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר אגמית-שוהם-20
- 105 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10
- 34 - בהזמנה מראש - איזור התעשיה נשר-נחם<->מגרש ספורט-נווה מיכאל-20נחם ↔ נווה מיכאל
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 15א - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->צומת פוריידיס צפוני-פוריידיס-12
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17
- 55 - עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ-רמלה<->בורוכוב/אבן גבירול-רמלה-10
- 243 - מרגולין/שדרת המייסדים-נורדיה<->שד. גיבורי ישראל/האומנות-נתניה-10