קו 54
בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 54 של קווים (Kavim) - בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 54 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס כרמים/עמק חרוד ומסתיים בהדרים/ תיכון רעות מכבים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 54 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים (30 תחנות)
בי''ס כרמים/עמק חרוד
דבורה הנביאה/עמק האלה
עמק האלה/גינות האלה
עמק האלה/אליהו הנביא
זכריה הנביא/עמק האלה
דם המכבים/צאלון
חרצית/חלמונית
חרצית/לוע הארי
עמק איילון/חרצית
לבונה /פיקוס
לבונה /לימון
עמק דותן/לבונה
ערער/עמק דותן
קניון עזריאלי מודיעין
ת. רכבת מודיעין מרכז
קניון עזריאלי
עמק החולה /עמק דותן
קאנטרי סנטר/עמק החולה
עמק החולה/נהר הירדן
עמק החולה/גינת החולה
עמק יזרעאל/נחל צין
מרכז שרבט/עמק החולה
נחל פארן/עמק החולה
בי''ס מעוז המכבים/ישראל פלד
דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית
צומת יקותיאלי
שדרות המכבים/דרך פלד
מבוא רעות/יפה נוף
אלה/שד. האורנים
הדרים/ תיכון רעות מכבים
שאלות ותשובות לגבי קו 54
מתי מתחיל לפעול קו 54?
קו 54 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 54 מפסיק לעבוד?
קו 54 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 54?
כדי לראות מתי קו בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 54 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 54 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 54
קו 54 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ג׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ו׳ | 05:30 - 15:00 | 20 - 40 |
ש׳ | 19:00 - 23:45 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל54 (מ בי''ס כרמים/עמק חרוד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 54
תעריף הנסיעה ב54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
54 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 54 היא בי''ס כרמים/עמק חרוד והתחנה האחרונה היא הדרים/ תיכון רעות מכבים.
קו 54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 54. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 54.
מעקב אחר קו האוטובוס 54 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 54 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 54 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 57 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-11
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10
- 210 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10
- 5 - השמורה/הפנינה-זכרון יעקב<->מרכז מסחרי מול זכרון-זכרון יעקב-10
- 506 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->קלצ'קין-תל אביב יפו-14
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10
- 241 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->בי''ס תיכון/ג'סר א זרקא-ג'סר א זרקא-10
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 61 - ברטעה-בסמ''ה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 241 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->האשל/אלון התבור-קיסריה-21
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#