קו 1
מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) - מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 1 (מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל במנחם בגין/הר המוריה ומסתיים במסוף אגד/קניון פרץ סנטר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר (38 תחנות)
מנחם בגין/הר המוריה
מנחם בגין/הר הצופים
מנחם בגין/הר גבים
מנחם בגין/הר הנגב
מנחם בגין/הר שניר
מנחם בגין/הר ארבל
שיזף/צפצפה
שיזף
שיזף/שקמה
שיזף/טופח
שיזף/חרוב
שיזף/דולב
מורן החורש/אקליפטוס
מורן החורש/קטלב
קטלב/דפנה
חרוב/כליל החורש
כליל החורש/מורן החורש
כליל החורש/סחלבן החורש
אל נקווה/חיים פינטו
הרב אלנקווה/אלה
התפוצות /אלנקווה
שדרות גולדה מאיר/סטרומה
סטרומה/טיילת ספורט
דרך בן גוריון/יציאת אירופה
המעפיל/בן גוריון
המעפיל/השלווה
דרך בר לב / תיכון אפלמן
בי''ס אחווה/דרך בר לב
שדרות הרצל/מכבים
שדרות אריאל שרון/שדרות הרצל
עיריית דימונה/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/יגאל אלון
שדרות אריאל שרון/השיבולים
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
המלאכה/גנאסיה יוסף
המלאכה/הגפן
הרצל/המלאכה
מסוף אגד/קניון פרץ סנטר
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר (מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 21:30 | 20 |
ב׳ | 05:00 - 21:30 | 20 |
ג׳ | 05:00 - 21:30 | 20 |
ד׳ | 05:00 - 21:30 | 20 |
ה׳ | 05:00 - 21:30 | 20 |
ו׳ | 06:00 - 15:00 | 20 - 30 |
ש׳ | 19:10 - 23:20 | 30 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ מנחם בגין/הר המוריה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
1 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 1 היא מנחם בגין/הר המוריה והתחנה האחרונה היא מסוף אגד/קניון פרץ סנטר.
קו 1 (מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (מנחם בגין/הר המוריה←מסוף אגד/קניון פרץ סנטר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#
- 93 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית כנסת עץ חיים/הרב קוק-רכסים-2#
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#
- 260 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 403 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#
- 95 - חטיבת הנחל/הפרדס-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ
- 88 - אסיף/הטנא-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#
- 826 - שדרות הבנים/נוף העמק-מגדל העמק<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ט
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#