קו 1
שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 1 (שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות אריק שרון ומסתיים במרכז ביג קסטינה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה (13 תחנות)
שדרות אריק שרון
שדרות אריק שרון/שדרות קרן הידידות
אריק שרון/יצחק בן צבי
וייצמן/בר יהודה
שד. בר יהודה/ורדימון
שדרות בר יהודה/כנען
ז'בוטינסקי/הכרמל
ז'בוטינסקי/הגליל
עיריית קרית מלאכי/ז'בוטינסקי
רש''י/בן גוריון
מנחם בגין/שער העיר
מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת
מרכז ביג קסטינה
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-05:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-15:50 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה (שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:25 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:25 - 22:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:25 - 22:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 22:00 | 30 |
ד׳ | 05:25 - 22:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:25 - 22:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 15:50 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:30 - 22:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ שדרות אריק שרון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
1 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 1 היא שדרות אריק שרון והתחנה האחרונה היא מרכז ביג קסטינה.
קו 1 (שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (שדרות אריק שרון←מרכז ביג קסטינה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 62 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->ת''ת עצמונה/שומריה-שומריה-1#/ לוח זמנים
- 31 - מסוף פארק אופקים-אופקים<->אור החיים/יציאה-תפרח-1#/ לוח זמנים
- 11 - יהושע בן נון/מעפילים-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 12 - דקל מרכז-דקל<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-22
- 96א - תיכון אורט-אשקלון<->מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית קרית גת/רציפים-קרית גת<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 71 - אל עזי ב-אל עזי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 84 - תיכון אורט-אשקלון<->שיבת ציון/גיבורי ישראל-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 364 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 6 - אזור תעשיה ספירים/שקמה-תעשיות שער הנגב<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 441 - בית חולים הרצפלד-גדרה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 15 - שפירא/התקווה-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 53 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->צומת בית קמה למזרח-בית קמה-1#/ לוח זמנים
- 70 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 12 - שדרות ישראל פולק/שבט-קרית גת<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 6 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 136 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->בני נצרים-בני נצרים-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תלמים/מועדון פיס-תלמים-1#/ לוח זמנים
- 52 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->צומת בית קמה למזרח-בית קמה-1#/ לוח זמנים