לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 10 (מבוא חמה←קצרין) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל במבוא חמה ומסתיים בקניון לב קצרין.
לוח הזמנים לקו 10 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:05. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: מבוא חמה←קצרין (49 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
מבוא חמה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מבוא חמה
צפה בלוח הזמנים המלא
כפר חרוב/קופת חולים
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף כפר חרוב
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מיצר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אפיק
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף אפיק צפון
צפה בלוח הזמנים המלא
אפיק
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף אפיק צפון
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף נאות גולן
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף בני יהודה
צפה בלוח הזמנים המלא
בני יהודה הרחבה
צפה בלוח הזמנים המלא
אזור תעשייה בני יהודה
צפה בלוח הזמנים המלא
מנחת פיק
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף אלי עד
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף אבני איתן
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף נוב
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף חספין
צפה בלוח הזמנים המלא
חספין מרכז
צפה בלוח הזמנים המלא
'חספין א
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף חספין
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת רמת מגשימים
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף נטור
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת דליות
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף שמורת גמלא
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף יונתן
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף אניעם
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת המפלים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת קצביה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף אזור תעשייה
צפה בלוח הזמנים המלא
פארק קצרין
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך החרמון/זויתן
צפה בלוח הזמנים המלא
שיאון/טיילת נווה
צפה בלוח הזמנים המלא
גילבון/משעול סלעית
צפה בלוח הזמנים המלא
גילבון/תדהר
צפה בלוח הזמנים המלא
זוויתן/טיילת נווה
צפה בלוח הזמנים המלא
זוויתן/טיילת גמלא
צפה בלוח הזמנים המלא
המשושים/הדס
צפה בלוח הזמנים המלא
המשושים/פעמונית
צפה בלוח הזמנים המלא
שיאון/טיילת אפק
צפה בלוח הזמנים המלא
שיאון/סער
צפה בלוח הזמנים המלא
סער/צמח
צפה בלוח הזמנים המלא
סער/מירון
צפה בלוח הזמנים המלא
סוסיתא/טיילת בתרא
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודיה/יודפת
צפה בלוח הזמנים המלא
זוויתן/יהודיה
צפה בלוח הזמנים המלא
זוויתן/טיילת אפק
צפה בלוח הזמנים המלא
דליות/איה
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון לב קצרין
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-16:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-16:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו מבוא חמה←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מבוא חמה←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (מבוא חמה←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מבוא חמה←קצרין (מבוא חמה←קצרין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 10 של מועצה אזורית גולן (Golan) - מבוא חמה←קצרין
קו האוטובוס 10, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 16:05
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
16:05
יציאה אחת ביום
ב׳
16:05
יציאה אחת ביום
ג׳
16:05
יציאה אחת ביום
ד׳
16:05
יציאה אחת ביום
ה׳
16:05
יציאה אחת ביום
ו׳
לא פעיל
לא פעיל
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ מבוא חמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (מבוא חמה←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (מבוא חמה←קצרין) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
10 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 10 היא מבוא חמה והתחנה האחרונה היא קניון לב קצרין.
קו 10 (מבוא חמה←קצרין) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
קו 10 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (מבוא חמה←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל