קו 118
מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית
סופרבוס (Superbus)
מפת המסלול של קו האוטובוס 118 של סופרבוס (Superbus) - מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 118 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 118 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) יש 8 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כפר יהושע/איסוף ומסתיים במסוף קניון ג'י/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 118 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית (8 תחנות)
ת. רכבת כפר יהושע/איסוף
צומת כפר יהושע
הקידמה/העוצמה
מפעל סולתם
כיכר תבור
צומת יקנעם עילית
הכרמל/העתיד
מסוף קניון ג'י/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 118
מתי מתחיל לפעול קו 118?
קו 118 מתחיל לפעול ב-06:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 118 מפסיק לעבוד?
קו 118 מפסיק לפעול ב-09:38 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 118?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 118 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 118 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 118 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 118
קו האוטובוס 118, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:40 - 09:38
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:40 - 09:38 | 58 - 60 |
ב׳ | 06:40 - 09:38 | 58 - 60 |
ג׳ | 06:40 - 09:38 | 58 - 60 |
ד׳ | 06:40 - 09:38 | 58 - 60 |
ה׳ | 06:40 - 09:38 | 58 - 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל118 (מ ת. רכבת כפר יהושע/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 118 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 118
תעריף הנסיעה ב118 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
118 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 118 היא ת. רכבת כפר יהושע/איסוף והתחנה האחרונה היא מסוף קניון ג'י/הורדה.
קו 118 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 118. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 118.
מעקב אחר קו האוטובוס 118 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 118 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 118 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 118 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 50 - מרכז מסחרי-עספיא<->הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית-10
- 33 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->שאפסוע'/נאשה-כפר כמא-10
- 432 - גשר/מרכז-גשר<->ת. מרכזית המפרץ-חיפה-20
- 42 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון-גזית-10
- 95 - 'טולדנו א-טבריה<->מעלה קק''ל/איילת השחר-טבריה-10
- 9 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->התעשייה-מגדל העמק-20
- 47 - בית חולים העמק-עפולה<->מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל-11
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10
- 13א - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-11
- 825 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10
- 27 - אבא חושי/פארק הכרמל-חיפה<->בית אורן/מרכז-בית אורן-11
- 39 - צומת אלומות-אלומות<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20
- 2 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20
- 42 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->נבי שועייב-כפר זיתים-10
- 301 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10
- 19 - קיבוץ רשפים-רשפים<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20
- 156 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10
- 30 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20
- 246 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-10
- 97 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף/רמת רחל-רמת רחל-10