קו 12
קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 12 (קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקניון/הגליל ומסתיים בדוד אלעזר/לח''י.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י (29 תחנות)
קניון/הגליל
השבעה/גיורא יוספטל
השבעה/זלמן שז''ר
השבעה/ההסתדרות
כ''ב ילדי מעלות
הרב לוי ביסטריצקי/זלמן שז''ר
אולפנת אמית
בי''ס מקיף דתי
כ''ב ילדי מעלות/הרבי מלובאוויטש
ת. מרכזית צפת
דרך חטיבת יפתח
שוק עירוני
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
כיכר הדלי
חיים וייצמן/מרדכי אנילביץ'
מרכז רסקו/חיים וייצמן
שפרינצק/קרן היסוד
צה''ל 14
צה''ל 9
צה''ל 6
צה''ל 3
חטיבת ביניים/אלעזר
צה''ל/לח''י
דוד אלעזר/לח''י
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
מסעף בית חולים רבקה זיו
מסעף בית חולים זיו
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
דוד אלעזר/לח''י
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-15:35 בשישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י (קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:05 - 23:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 23:05 | 15 - 20 |
ב׳ | 06:05 - 23:05 | 15 - 20 |
ג׳ | 06:05 - 23:05 | 60 |
ד׳ | 06:05 - 23:05 | 15 - 20 |
ה׳ | 06:05 - 23:05 | 15 - 20 |
ו׳ | 06:05 - 15:35 | 30 |
ש׳ | 20:35 - 23:05 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ קניון/הגליל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
12 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 12 היא קניון/הגליל והתחנה האחרונה היא דוד אלעזר/לח''י.
קו 12 (קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (קניון/הגליל←דוד אלעזר/לח''י) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 17 - קרן היסוד-צפת<->קרן היסוד-צפת-3#/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אריה דושניצקי/חיים ברלב-עכו-1#/ לוח זמנים
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->אבירים ב-אבירים-1#/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר המזרקה-יאנוח ג'ת-1ן/ לוח זמנים
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 173 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->בית עלמין-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסעף שפרעם צפון-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 61 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אבו סנאן סולטאן באשא ד-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->פלך מרכז-פלך-1#כרמיאל ↔ פלך/ לוח זמנים
- 6א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 991 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 87 - הר וגיא/שבעת המינים-צפת<->בית ספר ממלכתי ב-צפת-11/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->בית ג'ן 1-בית ג'ן-2#/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-3א/ לוח זמנים
- 49 - בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים<->נווה זיו מרכז-נווה זיו-2ב
- 92 - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->כיכר הדלי-צפת-1#/ לוח זמנים
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ לוח זמנים