קו 161
אריאל←מעלה אפרים
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 161 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 161 (אריאל←מעלה אפרים) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל במגרש כדורגל ומסתיים בדרך גאון הירדן/משואה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 161 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אריאל←מעלה אפרים (23 תחנות)
מגרש כדורגל
אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן
מעונות סטודנטים/רמת הגולן
רמת הגולן/אדום
דרך הציונות/שער הגיא
דרך הציונות/מצדה
דרך הציונות/מבצע הראל
דרך הציונות/מבצע חירם
דרך הציונות/מבצע עובדה
דרך תא''ל אורי בראון/מעלה הגבעה
דרך תא''ל אורי בראון/האצ''ל
בית החייל/דרך הנחשונים
דרך עפרון/המלאכה
צומת אריאל
צומת תפוח
מזכירות
'גיתית א
מחנה אפיק
צומת מחנה אפיק למזרח
בית התלמיד
דרך משואה/מבוא הבושם
משואה
דרך גאון הירדן/משואה
שאלות ותשובות לגבי קו 161
מתי מתחיל לפעול קו 161?
קו 161 מתחיל לפעול ב-09:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 161 מפסיק לעבוד?
קו 161 מפסיק לפעול ב-22:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 161?
כדי לראות מתי קו אריאל←מעלה אפרים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אריאל←מעלה אפרים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 161 (אריאל←מעלה אפרים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אריאל←מעלה אפרים (אריאל←מעלה אפרים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 161 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 161 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 161
קו האוטובוס 161, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 09:20 - 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:20 - 22:15 | 75 - 300 |
ב׳ | 09:20 - 22:15 | 75 - 300 |
ג׳ | 09:20 - 22:15 | 75 - 300 |
ד׳ | 09:20 - 22:15 | 75 - 300 |
ה׳ | 09:20 - 22:15 | 75 - 300 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל161 (מ מגרש כדורגל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 161 (אריאל←מעלה אפרים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 161
תעריף הנסיעה ב161 (אריאל←מעלה אפרים) של תנופה (Tnufa) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
161 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 161 היא מגרש כדורגל והתחנה האחרונה היא דרך גאון הירדן/משואה.
קו 161 (אריאל←מעלה אפרים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 161. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 161.
מעקב אחר קו האוטובוס 161 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 161 (אריאל←מעלה אפרים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 161 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 161 ב-ישראל
161 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 59 - מגרש כדורגל-אריאל<->קופת חולים כללית-ברכה-20/ לוח זמנים
- 619 - זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-23/ לוח זמנים
- 295 - מגרש כדורגל-אריאל<->שדרות בן צבי/הרב שמואל ברוך-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 183 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->כסלון ט-כסלון-10/ לוח זמנים
- 962 - ביה''ס עליזה בגין/הפסגה-אריאל<->מוריה/נווה שאנן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 296 - בן ציון מיכאלי/יוסף נבו-הרצליה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 41 - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->מגרש ספורט-שדות מיכה-20/ לוח זמנים
- 963 - דרך הציונות/מבצע חירם-אריאל<->ביה''ס אור זבולון/הנגב-אריאל-1#/ לוח זמנים
- 174 - יהלום/דרך הציונות-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 188 - נבעה/אלוואד-עין נקובא<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 42 - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->רבדים-רבדים-20/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->קופת חולים לאומית/הר המור-פדואל-20/ לוח זמנים
- 151 - ערבי הנחל/הדס-צופים<->אצטדיון לויטה/דרך הפועל-כפר סבא-10/ לוח זמנים
- 25 - בריכה-שקד<->קידמה/החלומות-חריש-10/ לוח זמנים
- 186 - ישיבת הרי יהודה-בית מאיר<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 251 - קניון אדומים-מעלה אדומים<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 161 - מרכז מסחרי מפגש הביקעה-ערבות הירדן<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 292 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-1#
- 174 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->דרך הציונות/יהלום-קדומים-2#
- 620 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף דרך חיים-בית שמש-10/ לוח זמנים