קו 54
אריאל←קרני שומרון
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 54 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 54 (אריאל←קרני שומרון) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל במגרש כדורגל ומסתיים בקניון קרני שומרון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 54 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אריאל←קרני שומרון (37 תחנות)
מגרש כדורגל
אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן
מעונות סטודנטים/רמת הגולן
רמת הגולן/אדום
דרך הציונות/שער הגיא
דרך הציונות/מצדה
דרך הציונות/מבצע הראל
דרך הציונות/מבצע חירם
דרך הציונות/מבצע עובדה
דרך תא''ל אורי בראון/מעלה הגבעה
דרך תא''ל אורי בראון/האצ''ל
העצמאות/דרך עפרון
דרך עפרון/השומרון
מרכז שיקום/דרך עפרון
דרך עפרון/המלאכה
צומת אריאל
צומת גיתי
השהם/האודם
השהם/הברקת
דרך ברקן/השהם
דרך ברקן /חלמיש
ברקן
דרך ברקן/חלמיש
דרך ברקן/הענבר
קריית נטפים
נטפים/יציאה
הר השומרון/נחל קנה
צומת רבבה
הדקל/סובה
הדקל/הצבעוני
מסוף שדרות הראשונים
בסיס צבאי
צומת יקיר
נווה מנחם
שדרות רחבעם/קוממיות
קניון קרני שומרון
קניון קרני שומרון
שאלות ותשובות לגבי קו 54
מתי מתחיל לפעול קו 54?
קו 54 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 54 מפסיק לעבוד?
קו 54 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 54?
כדי לראות מתי קו אריאל←קרני שומרון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אריאל←קרני שומרון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 54 (אריאל←קרני שומרון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אריאל←קרני שומרון (אריאל←קרני שומרון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 54 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 54 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 54
קו 54 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 21:00 | 60 - 135 |
ב׳ | 06:30 - 21:00 | 60 - 135 |
ג׳ | 06:30 - 21:00 | 60 - 135 |
ד׳ | 06:30 - 21:00 | 60 - 135 |
ה׳ | 06:30 - 21:00 | 60 - 135 |
ו׳ | 07:00 - 14:00 | 90 - 120 |
ש׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל54 (מ מגרש כדורגל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 54 (אריאל←קרני שומרון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 54
תעריף הנסיעה ב54 (אריאל←קרני שומרון) של תנופה (Tnufa) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
54 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 54 היא מגרש כדורגל והתחנה האחרונה היא קניון קרני שומרון.
קו 54 (אריאל←קרני שומרון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 54. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 54.
מעקב אחר קו האוטובוס 54 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 54 (אריאל←קרני שומרון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 54 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 54 ב-ישראל
54 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 161 - מרכז מסחרי מפגש הביקעה-ערבות הירדן<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 188 - היובל/הגיתית-קדומים<->ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 620 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף דרך חיים-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->קופת חולים לאומית/הר המור-פדואל-20/ לוח זמנים
- 290 - מגרש כדורגל-אריאל<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 637 - מסוף אליהו הנביא/איסוף-בית שמש<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 284 - מגרש כדורגל-אריאל<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 185 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->מלון נווה אילן-נווה אילן-10/ לוח זמנים
- 621 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 388 - אזור התעשייה-בני ברק<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-2#/ לוח זמנים
- 962 - ביה''ס עליזה בגין/הפסגה-אריאל<->מוריה/נווה שאנן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 965 - ביה''ס אור זבולון/הנגב-אריאל<->מוריה/נווה שאנן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 251 - קניון אדומים-מעלה אדומים<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->הארז/החרוב1-עץ אפרים-2#/ לוח זמנים
- 257 - האשל/השקד עופרים-בית אריה<->חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 180 - מזכירות-בית זית<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 185 - בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 18 - הארבל/שורק-אורנית<->בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים-2#/ לוח זמנים
- 286 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 80 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גני ילדים/היובל-קדומים-2#/ לוח זמנים