קו 164
רחובות←פתח תקווה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 164 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 164 (רחובות←פתח תקווה) יש 61 תחנות. מסלול הקו מתחיל בששת הימים/יום הכיפורים ומסתיים ברכבת קריית אריה/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 164 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רחובות←פתח תקווה (61 תחנות)
ששת הימים/יום הכיפורים
יום הכיפורים/מרבד הקסמים
מרבד הקסמים
מרבד הקסמים/צבי הורוביץ
צבי הורוביץ/קלמן גבריאלוב
גבריאלוב/טוכמן
יעקב טוכמן/קלמן גבריאלוב
יעקב טוכמן/זלקינד סטולבוב
סטולבוב/הורוביץ
משה פריד/בורוכוב
בורוכוב/פרישמן
בית אבות/לב אבות
וולקני/קוסובר
שדרות וולקני/וידר
בית ספר קציר/בן ציון פוגל
עמוס דניאלי/סמטת הלילך
רוזנסקי/בית המשפט
השוק העירוני/לבקוביץ'
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פארק המדע/ויצמן
חיים ויצמן/אריאל שרון
וייצמן/החרש
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ויצמן/פיקוד העורף
ת. רכבת ראשונים
הרצל/אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
הרצל/אהרון קרון
הרצל/הכרמל
הרצל/תרמ''ב
הרצל/בן זאב
דרך המכבים/פיק''א
דרך המכבים/פריימן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/אלי כהן
מכון וולקני/דרך המכבים
משרד החקלאות/דרך המכבים
צומת בית דגן
דרך השבעה/צבי זעירא
מחלף גנות/כביש 4
מחלף מסובים
מסוף אלוף שדה
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גבעת שמואל/גשר הולכי רגל
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
בי''ח בלינסון/ז'בוטינסקי
פארק פ''ת/הרב משה מלכה
ספורטן/הרב משה מלכה
דרך זבולון המר/אבשלום גיסין
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 164
מתי מתחיל לפעול קו 164?
קו 164 מתחיל לפעול ב-04:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 164 מפסיק לעבוד?
קו 164 מפסיק לפעול ב-14:50 בשישי
מתי מגיע קו 164?
כדי לראות מתי קו רחובות←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רחובות←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 164 (רחובות←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רחובות←פתח תקווה (רחובות←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 164 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 164 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 164
קו 164 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:35 - 21:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:35 - 21:50 | 10 - 20 |
ב׳ | 04:35 - 21:50 | 10 - 20 |
ג׳ | 04:35 - 21:50 | 10 - 20 |
ד׳ | 04:35 - 21:50 | 10 - 20 |
ה׳ | 04:35 - 21:50 | 10 - 20 |
ו׳ | 04:50 - 14:50 | 15 - 20 |
ש׳ | 21:00 - 22:35 | 15 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל164 (מ ששת הימים/יום הכיפורים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 164 (רחובות←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 164
תעריף הנסיעה ב164 (רחובות←פתח תקווה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
164 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 164 היא ששת הימים/יום הכיפורים והתחנה האחרונה היא רכבת קריית אריה/חנה וסע.
קו 164 (רחובות←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 164. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 164.
מעקב אחר קו האוטובוס 164 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 164 (רחובות←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 164 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 164 ב-ישראל
164 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 842 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->רוזנטל-ירושלים-29/ לוח זמנים
- 77 - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->דרך השלום/מרכז תל חנן-נשר-1ב
- 374 - מסוף קריית שרת-חולון<->שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה-19/ לוח זמנים
- 83 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 7א - בית עלמין-ירוחם<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-2א/ לוח זמנים
- 80 - קפלן/השלום-אזור<->בית ספר מקווה ישראל-חולון-2#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#/ לוח זמנים
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 403 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 272 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-29/ לוח זמנים
- 716 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 11 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים