קו 17
שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 17 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשפירא/התקווה ומסתיים ברכבת אשקלון/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה (27 תחנות)
שפירא/התקווה
ח.מ. שפירא/שדרות עמק יזרעאל
שפירא \ יוספטל
שפירא/ברגר
ח.מ. שפירא/סמטת גדוד הפורצים
ההסתדרות/חובבי ציון
ההסתדרות/ביאליק
ההסתדרות/יהודה הלוי
מרכז לילד ולמתבגר/ההסתדרות
בית חולים ברזילי
ת. מרכזית אשקלון רציפים/עירוני
בן גוריון/נאות אשקלון
דוד רמז/שדרות דוד בן גוריון
דוד רמז/הפלמ''ח
מסוף רמז/דוד רמז
אנה פרנק/תשרי
אקסודוס/ימית
אקסודוס/מבצע משה
הכורמים/שאר ישוב
היוצרים/הכורמים
דרך הים/היוצרים
דרך הים/המיל השלישי
דרך הים/חמרה
אריאל שרון/דרך הים
דרך ארץ/הכורמים
דרך ארץ/היוצרים
רכבת אשקלון/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-04:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 17 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 17 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 17
קו 17 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 04:40 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:40 - 23:40 | 15 - 30 |
ב׳ | 04:40 - 23:40 | 15 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 04:40 - 23:40 | 15 - 30 |
ה׳ | 04:40 - 23:40 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:15 - 16:15 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:30 - 23:50 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ שפירא/התקווה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
17 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 17 היא שפירא/התקווה והתחנה האחרונה היא רכבת אשקלון/הורדה.
קו 17 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל
17 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 62 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->ת''ת עצמונה/שומריה-שומריה-1#/ לוח זמנים
- 485 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->מגדל המים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 442 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 330 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 465 - מקיף א'/מורדי הגטאות-אשדוד<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 93 - תיכון אורט-אשקלון<->בית חולים ברזילי-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 31 - מסוף פארק אופקים-אופקים<->אור החיים/יציאה-תפרח-1#/ לוח זמנים
- 240 - מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות<->פולק/טבת-קרית גת-11/ לוח זמנים
- 6 - אזור תעשיה ספירים/שקמה-תעשיות שער הנגב<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 7 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 12 - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 29 - מכללת ספיר/232-שער הנגב<->מזכירות/מפלסים-מפלסים-12/ לוח זמנים
- 4 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף פארק אופקים-אופקים<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-2#/ לוח זמנים
- 450 - הרותם/הצבעוני-אשדוד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 2א - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 5 - מסוף כרמי גת/איסוף-קרית גת<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים