קו 174
לוד←אלעד
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 174 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 174 (לוד←אלעד) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבא הלל סילבר/פסח לב ומסתיים ברבן יוחנן בן זכאי/שמעיה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 174 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←אלעד (41 תחנות)
אבא הלל סילבר/פסח לב
שדרות יחד שבטי ישראל/שבט יששכר
שדרות יחד שבטי ישראל/הרב עובדיה יוסף
שדרות יחד שבטי ישראל/שבט יהודה
שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון
שדרות הרצל/אנגל
צומת ניר צבי
המרכז רפואי יצחק שמיר/צריפין
צומת חב''ד
בריכת שחיה
צרכניה
ישיבת אור שמחה
אדמו''ר הרש''ב/עטרת ראש
דרך הרבנית חנה/הגאולה
בית ספר לבנות בית רבקה
צומת צפריה
צומת טייסים
צומת בדק
מסעף ברקת
רבי יהודה הנשיא/כניסה לעיר
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי
בית הכנסת אחיעזר/יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא
רבי יהודה הנשיא/רבי מאיר
בן יאיר/רמב''ם
רבי פנחס בן יאיר/רשב''י
רבי יהודה הנשיא/רשב''י
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא
בן זכאי/מגדל המים
קרית חינוך תיכון
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
רבן יוחנן בן זכאי/בעלי התוספות
בן זכאי/בן קיסמא
בן זכאי/רבי עקיבא
רבן יוחנן בן זכאי/הלל
גן אסתר/בן זכאי
רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון
רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה
שאלות ותשובות לגבי קו 174
מתי מתחיל לפעול קו 174?
קו 174 מתחיל לפעול ב-10:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 174 מפסיק לעבוד?
קו 174 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 174?
כדי לראות מתי קו לוד←אלעד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←אלעד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 174 (לוד←אלעד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←אלעד (לוד←אלעד) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 174 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 174 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 174
קו 174 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 10:00 - 15:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:00 - 15:45 | 105 - 240 |
ב׳ | 10:00 - 15:45 | 105 - 240 |
ג׳ | 10:00 - 15:45 | 105 - 240 |
ד׳ | 10:00 - 15:45 | 105 - 240 |
ה׳ | 10:00 - 15:45 | 105 - 240 |
ו׳ | 11:40 - 15:15 | 215 |
ש׳ | 21:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל174 (מ אבא הלל סילבר/פסח לב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 174 (לוד←אלעד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 174
תעריף הנסיעה ב174 (לוד←אלעד) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
174 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 174 היא אבא הלל סילבר/פסח לב והתחנה האחרונה היא רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה.
קו 174 (לוד←אלעד) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 174. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 174.
מעקב אחר קו האוטובוס 174 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 174 (לוד←אלעד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 174 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 174 ב-ישראל
174 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 77 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 137 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 16 - דפנה/התדהר-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 48 - דפנה/התדהר-רעננה<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 590 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 11 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 99 - קהילת ציון/אנפה-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף קדמה-רמת השרון-3#/ לוח זמנים
- 2 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים
- 95 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 236 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 650 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->בית ספר מקיף עמל אלנור-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 168 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 78 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 60 - צומת מחנה משאבים-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-29
- 567 - הנביאים/ישעיהו-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 144 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->כלא סהרונים-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים