קו 18
דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הדשנים/צומת קרית אתא ומסתיים בהדשנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים (20 תחנות)
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
חלוצי התעשייה/צ. קרית אתא
חלוצי התעשיה/החרש
חלוצי התעשיה/שנקר
חלוצי התעשייה/הגומא
יגאל ידין/חלוצי התעשיה
יהודה איתין/יוליוס סימון
יוליוס סימון/קצנשטיין
יוליוס סימון/פרנץ לוי
יוליוס סימון/פרנץ לוי
שדה תעופה חיפה לדרום
בי''ס טכני חיל אוויר
נמל המפרץ
מסוף כימיכלים/מספנות ישראל
שדה תעופה חיפה לצפון
יגאל ידין/נחום ארמן
חלוצי התעשיה/יגאל ידין
חלוצי התעשיה/שנקר
חלוצי התעשיה/השיש
הדשנים
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-13:50 בשישי
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו האוטובוס 18, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:20 - 18:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 18:50 | 15 - 70 |
ב׳ | 05:20 - 18:50 | 15 - 70 |
ג׳ | 05:20 - 18:50 | 15 - 70 |
ד׳ | 05:20 - 18:50 | 15 - 70 |
ה׳ | 05:20 - 18:50 | 15 - 70 |
ו׳ | 05:20 - 13:50 | 30 - 200 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ דרך הדשנים/צומת קרית אתא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
18 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 18 היא דרך הדשנים/צומת קרית אתא והתחנה האחרונה היא הדשנים.
קו 18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
18 - כיוונים חלופיים
- 18 - הרב מימון/גילבוע←ת. רכבת בת גלים / לוח זמנים
- 18 - חניון נווה שאנן←ת. רכבת בת גלים / לוח זמנים
- 18 - חסן שוקרי/הנביאים←הגליל/מאירוביץ / לוח זמנים
- 18 - חסן שוקרי/הנביאים←טרומפלדור/מרכז זיו / לוח זמנים
- 18 - טרומפלדור/מרכז זיו←חסן שוקרי/הנביאים / לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת בת גלים←הגליל/מאירוביץ / לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת בת גלים←חניון נווה שאנן / לוח זמנים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 86 - טרומפלדור/מימון-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 8 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 5א - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1א/ לוח זמנים
- 236 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 971 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 921 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ה/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה רחבעם/כביש 40 -רמלה-1ב
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 88 - אסיף/הטנא-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 48א - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1פבאר שבע ↔ דימונה
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים