קו 180
בית זית←ירושלים
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 180 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 180 (בית זית←ירושלים) יש 4 תחנות. מסלול הקו מתחיל במזכירות ומסתיים בשדרות שז''ר/בנייני האומה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 180 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית זית←ירושלים (4 תחנות)
מזכירות
מוצא / יקב אפרת
הבית האדום
שדרות שז''ר/בנייני האומה
שאלות ותשובות לגבי קו 180
מתי מתחיל לפעול קו 180?
קו 180 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 180 מפסיק לעבוד?
קו 180 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 180?
כדי לראות מתי קו בית זית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית זית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 180 (בית זית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית זית←ירושלים (בית זית←ירושלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 180 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 180 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 180
קו 180 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 22:30 | 50 - 70 |
ב׳ | 06:30 - 22:30 | 50 - 70 |
ג׳ | 06:30 - 22:30 | 50 - 70 |
ד׳ | 06:30 - 22:30 | 50 - 70 |
ה׳ | 06:30 - 22:30 | 50 - 70 |
ו׳ | 06:30 - 14:30 | 50 - 120 |
ש׳ | 21:30 - 22:30 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל180 (מ מזכירות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 180 (בית זית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 180
תעריף הנסיעה ב180 (בית זית←ירושלים) של תנופה (Tnufa) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
180 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 180 היא מזכירות והתחנה האחרונה היא שדרות שז''ר/בנייני האומה.
קו 180 (בית זית←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 180. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 180.
מעקב אחר קו האוטובוס 180 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 180 (בית זית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 180 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 180 ב-ישראל
180 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 188 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->עין ראפה א-עין ראפה-10/ לוח זמנים
- 87 - מחלף הראל-מבשרת ציון<->נוף הרים/הגיא-הר אדר-10/ לוח זמנים
- 93 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גולן/גן ציבורי-אלפי מנשה-2#/ לוח זמנים
- 100 - חניון שפירים/איסוף-בית דגן<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 185 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->מלון נווה אילן-נווה אילן-10/ לוח זמנים
- 275 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 962 - ביה''ס עליזה בגין/הפסגה-אריאל<->מוריה/נווה שאנן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 618 - קרית מדע ב'-ירושלים<->מסוף אליהו הנביא-בית שמש-15/ לוח זמנים
- 189 - מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים<->גולדה/שלמה הלוי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->הארז/החרוב1-עץ אפרים-2#/ לוח זמנים
- 1 - מגרש כדורגל-אריאל<->קניון אריאל-אריאל-1#/ לוח זמנים
- 187 - האלה / האורן-הר אדר<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אלקנה/מכללת אורות-אלקנה-22
- 629 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 150 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-20/ לוח זמנים
- 289 - החרש/עמל-פתח תקווה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#
- 80 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גני ילדים/היובל-קדומים-2#/ לוח זמנים
- 295 - מגרש כדורגל-אריאל<->שדרות בן צבי/הרב שמואל ברוך-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 290 - מגרש כדורגל-אריאל<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 251 - קניון אדומים-מעלה אדומים<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים