קו 293
אריאל←רמלה
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 293 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 293 (אריאל←רמלה) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במגרש כדורגל ומסתיים בשוק עירוני/שדרות הרצל.
לוח הזמנים לקו 293 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:30. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 293 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אריאל←רמלה (25 תחנות)
מגרש כדורגל
אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן
מעונות סטודנטים/רמת הגולן
שד. ירושלים/שער הגיא
קניון אריאל/דרך רון נחמן
צומת אריאל
צומת גיתי
מסוף אורנית
מחלף ראש העין מזרח
אבא הלל סילבר/העמלים
סוקולוב/כצנלסון
כצנלסון/חנה סנש
הנשיא/גרטבול
שדרות דוד המלך/יוברט המפרי
דוד המלך /שדרות שלמה המלך
דוד המלך/לאה גולדברג
שדרות חטיבת יפתח/שדרות דוד המלך
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
יוספטל/חברת חשמל
שדרות הרצל/שיבת ציון
הרצל/פרנקל
הרצל/וייצמן
שדרות הרצל/דני מס
שוק עירוני/שדרות הרצל
שאלות ותשובות לגבי קו 293
מתי מתחיל לפעול קו 293?
קו 293 מתחיל לפעול ב-16:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 293 מפסיק לעבוד?
קו 293 מפסיק לפעול ב-16:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 293?
כדי לראות מתי קו אריאל←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אריאל←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 293 (אריאל←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אריאל←רמלה (אריאל←רמלה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 293 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 293 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 293
קו האוטובוס 293, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 16:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל293 (מ מגרש כדורגל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 293 (אריאל←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 293
תעריף הנסיעה ב293 (אריאל←רמלה) של תנופה (Tnufa) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
293 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 293 היא מגרש כדורגל והתחנה האחרונה היא שוק עירוני/שדרות הרצל.
קו 293 (אריאל←רמלה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 293. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 293.
מעקב אחר קו האוטובוס 293 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 293 (אריאל←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 293 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 293 ב-ישראל
293 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 185 - בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 190 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים-20/ לוח זמנים
- 294 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#
- 288 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#
- 965 - ביה''ס אור זבולון/הנגב-אריאל<->מוריה/נווה שאנן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 486 - החרש/עמל-פתח תקווה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-21/ לוח זמנים
- 134 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גולן/גן ציבורי-אלפי מנשה-20/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->קופת חולים לאומית/הר המור-פדואל-20/ לוח זמנים
- 18 - הארבל/שורק-אורנית<->בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים-2#/ לוח זמנים
- 614 - וולפסון/קפלן-ירושלים<->מסוף אליהו הנביא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 25 - בריכה-שקד<->קידמה/החלומות-חריש-10/ לוח זמנים
- 389 - חת''ם סופר/נתיב רבבות אפרים-עמנואל<->אזור התעשייה-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 17 - מסוף אורנית-שומרון<->בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים-20
- 55 - אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן-אריאל<->היובל/הנבל-קדומים-10/ לוח זמנים
- 186 - ישיבת הרי יהודה-בית מאיר<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 82 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->מועדון פיס לנוער-קרני שומרון-2#/ לוח זמנים
- 391 - חת''ם סופר/נתיב רבבות אפרים-עמנואל<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 963 - דרך הציונות/מבצע חירם-אריאל<->ביה''ס אור זבולון/הנגב-אריאל-1#/ לוח זמנים
- 251 - קניון אדומים-מעלה אדומים<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 388 - אזור התעשייה-בני ברק<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-2#/ לוח זמנים