קו 188
חיפה←יקנעם עילית
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 188 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 188 (חיפה←יקנעם עילית) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בקרית חינוך/הגיא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 188 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←יקנעם עילית (32 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
מחלף יגור
יגור/כפר חסידים
מחלף העמקים/יציאה לכביש 6 דרום
צומת התשבי
צומת יקנעם/מושבה
התמר/התאנה
מרכז העיר/תיכון אורט
צאלים / השיקמה
הצאלים/האורנים
הערבה/הארזים
הערבה\הארזים
הערבה/רותם
הערבה/רותם
הערבה / אשל
הערבה/נופר
הצאלים/הערבה
צאלים/רבין
מרכז ביג/יער אודם
בי''ס תדהר/יער אודם
מרכז מסחרי/יער אודם
יער אודם/מירון
שד.יצחק רבין / יער אודם
ירדן / חצבני
ירדן/בניאס
ירדן\דליות
ירדן/שיאון
ירדן/שיאון
ירדן/המיצר
שדרות יצחק רבין / ירדן
שד.רבין/הירדן
קרית חינוך/הגיא
שאלות ותשובות לגבי קו 188
מתי מתחיל לפעול קו 188?
קו 188 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 188 מפסיק לעבוד?
קו 188 מפסיק לפעול ב-16:45 בשישי
מתי מגיע קו 188?
כדי לראות מתי קו חיפה←יקנעם עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←יקנעם עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 188 (חיפה←יקנעם עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←יקנעם עילית (חיפה←יקנעם עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 188 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 188 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 188 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 188 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 188
קו 188 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:05 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 20:15 | 20 - 135 |
ב׳ | 06:05 - 20:15 | 20 - 135 |
ג׳ | 06:05 - 20:15 | 20 - 135 |
ד׳ | 06:05 - 20:15 | 20 - 135 |
ה׳ | 06:05 - 20:15 | 20 - 135 |
ו׳ | 06:05 - 16:45 | 20 - 155 |
ש׳ | 19:00 - 22:10 | 60 - 70 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל188 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 188 (חיפה←יקנעם עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 188
תעריף הנסיעה ב188 (חיפה←יקנעם עילית) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
188 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 188 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא קרית חינוך/הגיא.
קו 188 (חיפה←יקנעם עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 188. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 188.
מעקב אחר קו האוטובוס 188 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 188 (חיפה←יקנעם עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 188 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 188 ב-ישראל
188 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 57 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->גדעונה-גדעונה-10/ לוח זמנים
- 824 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 190 - מרכז ביג/יער אודם-יקנעם עילית<->האיצטדיון-חיפה-10/ לוח זמנים
- 844 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 356 - בית חולים העמק-עפולה<->מעלה יצחק/האדמו''ר מבעלזא-נוף הגליל-11/ לוח זמנים
- 118 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-20
- 1 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה מטרונית-חיפה-20/ לוח זמנים
- 933 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 242 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 19 - קיבוץ רשפים-רשפים<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 407 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->נופית/יציאה-נופית-10/ לוח זמנים
- 869 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 750 - הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 823 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 85 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 67 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-10/ לוח זמנים
- 74 - אל ג'בל / דרך יצחק רבין-בסמת טבעון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 6 - אצטדיון עירוני-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 181 - דרך העמק / צומת יוקנעם-יקנעם עילית<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-22/ לוח זמנים