קו 205
רחובות←חולון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 205 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 205 (רחובות←חולון) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית רחובות/רציפים ומסתיים בשדרות ירושלים/מפרץ שלמה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 205 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רחובות←חולון (44 תחנות)
ת. מרכזית רחובות/רציפים
טשרניחובסקי/ברנר
טשרניחובסקי/ארלוזורוב
טשרנחובסקי/לוי אשכול
טשרניחובסקי/בית ספר אורט
יעקבי/הרצל
הרצל/צומת אושיות
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פארק המדע/ויצמן
חיים ויצמן/אריאל שרון
וייצמן/החרש
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ויצמן/פיקוד העורף
ת. רכבת ראשונים
הרצל/אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
הרצל/אהרון קרון
הרצל/הכרמל
הרצל/תרמ''ב
הרצל/בן זאב
דרך המכבים/פיק''א
דרך המכבים/פריימן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/אלי כהן
מכון וולקני/דרך המכבים
צומת בית דגן
דרך השבעה/צבי זעירא
המלאכה/השבעה
המלאכה/הפלד
המלאכה/המשביר
המלאכה/האורגים
שד' ירושלים/אלופי צה''ל
שד' ירושלים/הלהב
שדרות ירושלים/מפרץ שלמה
שאלות ותשובות לגבי קו 205
מתי מתחיל לפעול קו 205?
קו 205 מתחיל לפעול ב-06:15 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 205 מפסיק לעבוד?
קו 205 מפסיק לפעול ב-16:12 בשלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 205?
כדי לראות מתי קו רחובות←חולון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רחובות←חולון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 205 (רחובות←חולון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רחובות←חולון (רחובות←חולון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 205 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 205 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 205 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 205 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 205
קו האוטובוס 205, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:15 - 16:12
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:15 - 16:12 | 20 - 60 |
ד׳ | 06:15 - 16:12 | 20 - 60 |
ה׳ | 06:15 - 16:12 | 20 - 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל205 (מ ת. מרכזית רחובות/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 205 (רחובות←חולון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 205
תעריף הנסיעה ב205 (רחובות←חולון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
205 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 205 היא ת. מרכזית רחובות/רציפים והתחנה האחרונה היא שדרות ירושלים/מפרץ שלמה.
קו 205 (רחובות←חולון) פועל בשלישי, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 205. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 205.
מעקב אחר קו האוטובוס 205 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 205 (רחובות←חולון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 205 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 205 ב-ישראל
205 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 5א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 5א - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1א/ לוח זמנים
- 912 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מתנ''ס דימונה/הרבי מלובאוויטש-דימונה-19/ לוח זמנים
- 7 - אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם<->אצטדיון עירוני-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-34/ לוח זמנים
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 800 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#קריית שמונה ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 975 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 950 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 703 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ח/ לוח זמנים
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 6 - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה-3#/ לוח זמנים