קו 21
בית ספר תיכון שנלר←7061/7074
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 21 (בית ספר תיכון שנלר←7061/7074) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר תיכון שנלר ומסתיים ב7061/7074.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר תיכון שנלר←7061/7074 (36 תחנות)
בית ספר תיכון שנלר
פארק שנלר
פארק שנלר
בריכת המים
בית ספר תיכון שנלר
5055/5048
שנלר/5048
בי''ס אלכרום
אל כורום/אל עומאל אל ערב
בית חולים אנגלי
אל ואדי אל ג'וואני/6140
בית עלמין
בית חולים אנגלי
בי''ס אבן חלדון
פאולוס השישי ג
פאולוס השישי/תופיק זיאד
תחנה מרכזית נצרת
פאולוס השישי
פאולוס השישי/הגליל
הגליל/אל סאלם
הגליל/שכונת נמסאווי
בי''ס סנט ג'וזף
הגליל
הגליל/סאפוריה
משטרה פיקוד צפון
כיכר אלשהיד עלי
מסגד אלנבי סעין
בי''ס סיליזיאן
כרם א סאחב/5043
שכונת כרם אלסאחב א
שכונת כרם אלסאחב ב
כרם א סאחב/7059
7059/7061
7063/7061
7001/7061
7061/7074
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-06:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-22:10 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו בית ספר תיכון שנלר←7061/7074 האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר תיכון שנלר←7061/7074 הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (בית ספר תיכון שנלר←7061/7074)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר תיכון שנלר←7061/7074 (בית ספר תיכון שנלר←7061/7074) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 21 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 21 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 21
קו האוטובוס 21, פועל בימים שני עד שבת. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 22:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 06:00 - 22:10 | 30 - 65 |
ג׳ | 06:00 - 22:10 | 30 - 65 |
ד׳ | 06:00 - 22:10 | 30 - 65 |
ה׳ | 06:00 - 22:10 | 30 - 65 |
ו׳ | 06:00 - 22:10 | 30 - 80 |
ש׳ | 06:00 - 22:10 | 30 - 65 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ בית ספר תיכון שנלר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (בית ספר תיכון שנלר←7061/7074) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (בית ספר תיכון שנלר←7061/7074) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
21 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 21 היא בית ספר תיכון שנלר והתחנה האחרונה היא 7061/7074.
קו 21 (בית ספר תיכון שנלר←7061/7074) פועל בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (בית ספר תיכון שנלר←7061/7074) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 20א - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-14/ לוח זמנים
- 52 - 7061/7074-נצרת<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 54 - 7090/עומר אבן אל ח'טאב-נצרת<->בית ספר שנלר-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 34 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 11 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->מרכז רסקו-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 1 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 39 - האדמו''ר מבעלזא/כניסה-נוף הגליל<->שוק-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 75 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->בית ספר ארבל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 14 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->דודג סנטר-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 17 - ואדי אל חאג'/2004-נצרת<->בית דפוס אלחכים/ואדי אל חאג-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 5 - אום קובי/5035-נצרת<->ארבל/יודפת-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 18 - 10297-ריינה<->10297-ריינה-3#/ לוח זמנים
- 36 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 42 - יפיע ד'/יציאה-יפיע<->מרכז רסקו-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 37 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->מרכז רסקו-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 23 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->7086/7064-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 76 - שד. מעלה יצחק/יסמין-נוף הגליל<->בית ספר ארבל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 49 - שוק נוף הגליל-נוף הגליל<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 87 - מרכז דדו/יזרעאל-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1א/ לוח זמנים