קו 23
7086/7064←מרכז מסחרי
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 23 (7086/7064←מרכז מסחרי) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל ב7086/7064 ומסתיים במרכז מסחרי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: 7086/7064←מרכז מסחרי (30 תחנות)
7086/7064
7064/7086
פארק השושנים
רחוב 7064/עומר אבן אל ח'טאב
פארק השושנים
בית מס 32
מרכז מסחרי/עומר אבן אל ח'טאב
מרכז מסחרי/עומר אבן אל ח'טאב
7012/עומר אבן אל ח'טאב
משטרה פיקוד צפון
הגליל/שכונת אלרום
בית חולים נמסאוי
בית ספר סנט גוזף
הגליל/6013
הגליל / דרך א סלאם
המעיין/פאולוס השישי
בי''ס דיר סנטה/פאולוס השישי
פאולוס השישי/תופיק זיאד
פאולוס השישי/3030
3024/חלת אלדיר
ח'אלת א דיר/3045
חלת אלדיר/3045
3013/ח'אלת א דיר
חלת אלדיר/3013
3003/3008
בית דפוס אלחכים/ואדי אל חאג
ואדי אל חאג'/2004
ביטוח לאומי
מרכז מסחרי
מרכז מסחרי
שאלות ותשובות לגבי קו 23
מתי מתחיל לפעול קו 23?
קו 23 מתחיל לפעול ב-06:10 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 23 מפסיק לעבוד?
קו 23 מפסיק לפעול ב-21:40 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 23?
כדי לראות מתי קו 7086/7064←מרכז מסחרי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו 7086/7064←מרכז מסחרי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23 (7086/7064←מרכז מסחרי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7086/7064←מרכז מסחרי (7086/7064←מרכז מסחרי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 23 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 23 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 23 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 23
קו האוטובוס 23, פועל בימים שני עד שבת. שעות הפעילות הרגילות: 06:10 - 21:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 06:10 - 21:40 | 50 - 100 |
ג׳ | 06:10 - 21:40 | 50 - 100 |
ד׳ | 06:10 - 21:40 | 50 - 100 |
ה׳ | 06:10 - 21:40 | 50 - 100 |
ו׳ | 06:10 - 21:40 | 50 - 100 |
ש׳ | 06:10 - 21:40 | 50 - 100 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל23 (מ 7086/7064), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23 (7086/7064←מרכז מסחרי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23
תעריף הנסיעה ב23 (7086/7064←מרכז מסחרי) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
23 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 23 היא 7086/7064 והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי.
קו 23 (7086/7064←מרכז מסחרי) פועל בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23.
מעקב אחר קו האוטובוס 23 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23 (7086/7064←מרכז מסחרי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23 ב-ישראל
23 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 36 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 71 - כפר כנא 15-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 34 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 10 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 5 - אום קובי/5035-נצרת<->ארבל/יודפת-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 2 - שוק-נוף הגליל<->דליה/רותם-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 54 - 7090/עומר אבן אל ח'טאב-נצרת<->בית ספר שנלר-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 55 - גולן/הגיא-נוף הגליל<->מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 21 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->7061/7074-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 11 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->מרכז רסקו-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 17 - ואדי אל חאג'/2004-נצרת<->בית דפוס אלחכים/ואדי אל חאג-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר שרת/יזרעאל-נוף הגליל<->המוביל/הסדנא-נוף הגליל-1ג/ לוח זמנים
- 65 - בנה ביתך 2-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-3#/ לוח זמנים
- 15 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->בי''ס סיליזיאן-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 54 - בילאל/102926-נצרת<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 7 - יפיע/תחנת קצה-יפיע<->בית חולים איטלקי 6-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 74 - בית ספר חב''ד/התאנה-נוף הגליל<->מעלה יצחק/האדמו''ר מבעלזא-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 6 - בית ספר נעמ''ת-נצרת<->9004/5026-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 57 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->מרכז מסחרי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 75 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->בית ספר ארבל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים