לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 241 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) יש 67 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אום אל פחם ומסתיים בביה''ס אשאטי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 241 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא (67 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
מסוף אום אל פחם
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 65/צומת אום אל פחם
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 65/אום אל פאחם ב
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מי עמי
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת משטרת עירון
צפה בלוח הזמנים המלא
ערערה/כניסה
צפה בלוח הזמנים המלא
ערערה/6524
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונה דרומית א
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונה דרומית ב
צפה בלוח הזמנים המלא
ערערה/יציאה דרומית
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ברטעה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת כפר קרע
צפה בלוח הזמנים המלא
ח'אלת זבדה
צפה בלוח הזמנים המלא
בנק הפועלים
צפה בלוח הזמנים המלא
חאכורת אל עסלי א
צפה בלוח הזמנים המלא
ח'אלת זבדה
צפה בלוח הזמנים המלא
ח'אלת זבדה/תחנת דלק
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת כפר קרע
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חריש לדרום
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה אזורית מנשה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מענית
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מענית
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גבעת חביבה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נרבתה
צפה בלוח הזמנים המלא
שער מנשה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת עין שמר
צפה בלוח הזמנים המלא
'גן שומרון ג
צפה בלוח הזמנים המלא
'גן שומרון ב
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת כרכור
צפה בלוח הזמנים המלא
מחנה 80
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הנדיב/החלוץ
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הנדיב/דרך פיק''א
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הנדיב/דרך הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת איטונג
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/דרך הרכבת
צפה בלוח הזמנים המלא
חלמיש/651
צפה בלוח הזמנים המלא
חלמיש/שוהם
צפה בלוח הזמנים המלא
חלמיש/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
תרשיש/חלמיש
צפה בלוח הזמנים המלא
תרשיש/גרניט
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
צפה בלוח הזמנים המלא
גרניט/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
גרניט/הטוחן
צפה בלוח הזמנים המלא
החרש/גרניט
צפה בלוח הזמנים המלא
הטוחן/חלמיש
צפה בלוח הזמנים המלא
שחם/הטוחן
צפה בלוח הזמנים המלא
שחם/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
שוהם/שחם
צפה בלוח הזמנים המלא
שוהם/ברקת
צפה בלוח הזמנים המלא
651/חלמיש
צפה בלוח הזמנים המלא
קמפוס האשל/אלון התבור
צפה בלוח הזמנים המלא
בית גלילאו/האשל
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/אלון התבור
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/הרדוף הנחלים
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/חבצלת החוף
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/אלת המסטיק
צפה בלוח הזמנים המלא
השיטה/האשל
צפה בלוח הזמנים המלא
השיטה/הרדוף הנחלים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת פל ים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אור עקיבא לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בנימינה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף בית חנניה
צפה בלוח הזמנים המלא
אלכרמל/אלשומריה
צפה בלוח הזמנים המלא
אלתמאסיח
צפה בלוח הזמנים המלא
אלתמאסיח/קריית אלסיאדן
צפה בלוח הזמנים המלא
בית הקברות
צפה בלוח הזמנים המלא
ביה''ס אשאטי
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 241
מתי מתחיל לפעול קו 241?
קו 241 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 241 מפסיק לעבוד?
קו 241 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 241?
כדי לראות מתי קו אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 241 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 241 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 241 של קווים (Kavim) - אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא
קו האוטובוס 241, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 20:00
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:00 - 20:00
180 - 240
ב׳
06:00 - 20:00
180 - 240
ג׳
06:00 - 20:00
180 - 240
ד׳
06:00 - 20:00
180 - 240
ה׳
06:00 - 20:00
180 - 240
ו׳
06:00 - 14:30
165 - 180
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל241 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 241
תעריף הנסיעה ב241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
241 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 241 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא ביה''ס אשאטי.
קו 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 241. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 241.
קו 241 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 241 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 241 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 241 ב-ישראל