241
לוח זמנים - קו 241 אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא לוח זמנים ימי חול תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 יציאה #5 מסוף אום אל פחם 06:00 10:00 13:00 16:15 20:00 כביש 65/צומת אום אל פחם 06:01 10:01 13:01 16:16 20:01 כביש 65/אום אל פאחם ב 06:02 10:02 13:02 16:17 20:02 מסעף מי עמי 06:04 10:04 13:04 16:19 20:04 צומת משטרת עירון 06:05 10:05 13:05 16:20 20:05 ערערה/כניסה 06:06 10:06 13:06 16:21 20:06 ערערה/6524 06:07 10:07 13:07 16:22 20:07 שכונה דרומית א 06:08 10:08 13:08 16:23 20:08 שכונה דרומית ב 06:08 10:08 13:08 16:23 20:08 ערערה/יציאה דרומית 06:09 10:09 13:09 16:24 20:09 צומת ברטעה 06:12 10:12 13:12 16:27 20:12 צומת כפר קרע 06:12 10:12 13:12 16:27 20:12 ח'אלת זבדה 06:13 10:13 13:13 16:28 20:13 בנק הפועלים 06:14 10:14 13:14 16:29 20:14 חאכורת אל עסלי א 06:16 10:16 13:16 16:31 20:16 ח'אלת זבדה 06:17 10:17 13:17 16:32 20:17 ח'אלת זבדה/תחנת דלק 06:17 10:17 13:17 16:32 20:17 צומת כפר קרע 06:18 10:18 13:18 16:33 20:18 צומת חריש לדרום 06:26 10:26 13:26 16:41 20:26 מועצה אזורית מנשה 06:26 10:26 13:26 16:41 20:26 צומת מענית 06:27 - - 16:42 - צומת מענית 06:27 10:27 13:27 16:42 20:27 צומת גבעת חביבה 06:27 10:27 13:27 16:42 20:27 צומת נרבתה 06:28 10:28 13:28 16:43 20:28 שער מנשה 06:28 10:28 13:28 16:43 20:28 צומת עין שמר 06:29 10:29 13:29 16:44 20:29 'גן שומרון ג 06:30 - - 16:45 - 'גן שומרון ב 06:30 10:30 13:30 16:45 20:30 צומת כרכור 06:30 10:30 13:30 16:45 20:30 מחנה 80 06:32 10:32 13:32 16:47 20:32 דרך הנדיב/החלוץ 06:33 10:33 13:33 16:48 20:33 דרך הנדיב/דרך פיק''א 06:34 10:34 13:34 16:49 20:34 דרך הנדיב/דרך הבנים 06:34 10:34 13:34 16:49 20:34 צומת איטונג 06:35 10:35 13:35 16:50 20:35 דרך הים/דרך הרכבת 06:36 10:36 13:36 16:51 20:36 חלמיש/651 06:38 10:38 13:38 16:53 20:38 חלמיש/שוהם 06:38 10:38 13:38 16:53 20:38 חלמיש/תרשיש 06:38 10:38 13:38 16:53 20:38 תרשיש/חלמיש 06:39 10:39 13:39 16:54 20:39 תרשיש/גרניט 06:39 10:39 13:39 16:54 20:39 ת. רכבת קיסריה פרדס חנה 06:40 10:40 13:40 16:55 20:40 גרניט/תרשיש 06:43 - - 16:58 - תרשיש/גרניט - 10:43 13:43 - 20:43 חלמיש/שוהם - 10:44 13:44 - 20:44 גרניט/הטוחן 06:43 - - 16:58 - החרש/גרניט 06:44 - - 16:59 - הטוחן/חלמיש 06:45 - - 17:00 - 651/חלמיש - 10:45 13:45 - 20:45 שחם/הטוחן 06:46 - - 17:01 - שחם/תרשיש 06:46 - - 17:01 - שוהם/שחם 06:47 - - 17:02 - שוהם/ברקת 06:47 - - 17:02 - האשל/אלון התבור 06:49 - - 17:04 - 651/השיטה - 10:45 13:45 - 20:45 האשל/הרדוף הנחלים 06:50 - - 17:05 - האשל/חבצלת החוף 06:51 - - 17:06 - האשל/אלת המסטיק 06:52 - - 17:07 - השיטה/האשל 06:52 - - 17:07 - השיטה/הרדוף הנחלים 06:53 - - 17:08 - צומת פל ים 06:56 10:47 13:47 17:11 20:47 צומת אור עקיבא לצפון 06:58 10:49 13:49 17:13 20:49 צומת בנימינה 07:00 10:51 13:51 17:15 20:51 מסעף בית חנניה 07:01 10:52 13:52 17:16 20:52 שמורת טבע נחל תנינים 07:03 10:54 13:54 17:18 20:54 ג'סר א זרקא 19 07:03 10:55 13:55 17:18 20:55 קופ''ח ג'סר א זרקא 07:05 10:56 13:56 17:20 20:56 תיכון מקיף אלמנארה 07:06 10:57 13:57 17:21 20:57
לוח זמנים שני תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 יציאה #5 מסוף אום אל פחם 06:00 09:45 13:00 16:25 20:00 כביש 65/צומת אום אל פחם 06:01 09:46 13:01 16:26 20:01 כביש 65/אום אל פאחם ב 06:02 09:47 13:02 16:27 20:02 מסעף מי עמי 06:04 09:49 13:04 16:29 20:04 צומת משטרת עירון 06:05 09:50 13:05 16:30 20:05 ערערה/כניסה 06:06 09:51 13:06 16:31 20:06 ערערה/6524 06:07 09:52 13:07 16:32 20:07 שכונה דרומית א 06:08 09:53 13:08 16:33 20:08 שכונה דרומית ב 06:08 09:53 13:08 16:33 20:08 ערערה/יציאה דרומית 06:09 09:54 13:09 16:34 20:09 צומת ברטעה 06:12 09:57 13:12 16:37 20:12 צומת כפר קרע 06:12 09:57 13:12 16:37 20:12 ח'אלת זבדה 06:13 09:58 13:13 16:38 20:13 בנק הפועלים 06:14 09:59 13:14 16:39 20:14 חאכורת אל עסלי א 06:16 10:01 13:16 16:41 20:16 ח'אלת זבדה 06:17 10:02 13:17 16:42 20:17 ח'אלת זבדה/תחנת דלק 06:17 10:02 13:17 16:42 20:17 צומת כפר קרע 06:18 10:03 13:18 16:43 20:18 צומת כרכור 06:26 10:11 13:26 16:51 20:26 מחלף חנה/מחנה 80 06:28 10:13 13:28 16:53 20:28 צומת פל ים 06:36 10:21 13:36 17:01 20:36 צומת בנימינה 06:40 10:25 13:40 17:05 20:40 מסעף בית חנניה 06:41 10:26 13:41 17:06 20:41 שמורת טבע נחל תנינים 06:43 10:28 13:43 17:08 20:43 ג'סר א זרקא 19 06:44 10:29 13:44 17:09 20:44 קופ''ח ג'סר א זרקא 06:45 10:30 13:45 17:10 20:45 תיכון מקיף אלמנארה 06:46 10:31 13:46 17:11 20:46
לוח זמנים שישי תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 מסוף אום אל פחם 06:00 09:00 11:45 14:30 כביש 65/צומת אום אל פחם 06:01 09:01 11:46 14:31 כביש 65/אום אל פאחם ב 06:02 09:02 11:47 14:32 מסעף מי עמי 06:04 09:04 11:49 14:34 צומת משטרת עירון 06:05 09:05 11:50 14:35 ערערה/כניסה 06:06 09:06 11:51 14:36 ערערה/6524 06:07 09:07 11:52 14:37 שכונה דרומית א 06:08 09:08 11:53 14:38 שכונה דרומית ב 06:08 09:08 11:53 14:38 ערערה/יציאה דרומית 06:09 09:09 11:54 14:39 צומת ברטעה 06:12 09:12 11:57 14:42 צומת כפר קרע 06:12 09:12 11:57 14:42 ח'אלת זבדה 06:13 09:13 11:58 14:43 בנק הפועלים 06:14 09:14 11:59 14:44 חאכורת אל עסלי א 06:16 09:16 12:01 14:46 ח'אלת זבדה 06:17 09:17 12:02 14:47 ח'אלת זבדה/תחנת דלק 06:17 09:17 12:02 14:47 צומת כפר קרע 06:18 09:18 12:03 14:48 צומת חריש לדרום 06:26 09:26 12:11 14:56 מועצה אזורית מנשה 06:26 09:26 12:11 14:56 צומת מענית 06:27 09:27 12:12 14:57 צומת גבעת חביבה 06:27 09:27 12:12 14:57 צומת נרבתה 06:28 09:28 12:13 14:58 שער מנשה 06:28 09:28 12:13 14:58 צומת עין שמר 06:29 09:29 12:14 14:59 'גן שומרון ב 06:30 09:30 12:15 15:00 צומת כרכור 06:30 09:30 12:15 15:00 מחנה 80 06:32 09:32 12:17 15:02 דרך הנדיב/החלוץ 06:33 09:33 12:18 15:03 דרך הנדיב/דרך פיק''א 06:34 09:34 12:19 15:04 דרך הנדיב/דרך הבנים 06:34 09:34 12:19 15:04 צומת איטונג 06:35 09:35 12:20 15:05 דרך הים/דרך הרכבת 06:36 09:36 12:21 15:06 חלמיש/651 06:38 09:38 12:23 15:08 חלמיש/שוהם 06:38 09:38 12:23 15:08 חלמיש/תרשיש 06:38 09:38 12:23 15:08 תרשיש/חלמיש 06:39 09:39 12:24 15:09 תרשיש/גרניט 06:39 09:39 12:24 15:09 ת. רכבת קיסריה פרדס חנה 06:40 09:40 12:25 15:10 תרשיש/גרניט 06:43 09:43 12:28 15:13 חלמיש/שוהם 06:44 09:44 12:29 15:14 651/חלמיש 06:45 09:45 12:30 15:15 651/השיטה 06:45 09:45 12:30 15:15 צומת פל ים 06:47 09:47 12:32 15:17 צומת אור עקיבא לצפון 06:49 09:49 12:34 15:19 צומת בנימינה 06:51 09:51 12:36 15:21 מסעף בית חנניה 06:52 09:52 12:37 15:22 שמורת טבע נחל תנינים 06:54 09:54 12:39 15:24 ג'סר א זרקא 19 06:55 09:55 12:40 15:25 קופ''ח ג'סר א זרקא 06:56 09:56 12:41 15:26 תיכון מקיף אלמנארה 06:57 09:57 12:42 15:27
לוח זמנים לBus קווים (Kavim) - 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) לוח הזמנים למסלול קו הBus 241 לכיוון אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא של קווים (Kavim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מסוף אום אל פחם לתחנת תיכון מקיף אלמנארה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של קווים (Kavim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 241 מאום אל-פחם לג'סר א-זרקא מדי יום בחצות.
עודכן לאחרונה ב-6 במאי 2024
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 241