קו 246
ביתר עילית←ירושלים
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 246 של קווים (Kavim) - ביתר עילית←ירושלים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 246 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 246 (ביתר עילית←ירושלים) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל באהל שרה/בנין דוד ומסתיים בגבעת התחמושת/שרגאי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 246 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←ירושלים (36 תחנות)
אהל שרה/בנין דוד
מרכז חירום/אוהל שרה
קדושת לוי/שלום רב
קדושת לוי/הר''ן
בית כנסת באיאן/קדושת לוי
קדושת לוי א
קדושת לוי ב
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי ד
קדושת לוי/ברוק
החוזה מלובלין/אדמורי ויז'ניץ
לובלין/ דרכי איש
לובלין א
מעזריטש/ מהרי''ץ
מעזריטש/בתי ספר
מעזריטש/חב''ד
בית כנסת חב''ד/המגיד ממעזריטש
בית כנסת באיאן/המגיד ממעזריטש
מעזריטש/הר''ן
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/דרך האר''י
דרך האר''י/ כביש 375
הרוזמרין/כביש המנהרות
דב יוסף/יערי
דב יוסף/שבתאי הנגבי
אצטדיון טדי/א''ס ביתר
קרית מדע/גולדה מאיר
שדרות גולדה מאיר/גבעת משה
שמואל הנביא/בר אילן
שמואל הנביא/פישל
שמואל הנביא/תדהר
שמואל הנביא/יקים
זקס/שמואל הנביא
קרל נטר/שמעון הצדיק
גבעת התחמושת/שרגאי
שאלות ותשובות לגבי קו 246
מתי מתחיל לפעול קו 246?
קו 246 מתחיל לפעול ב-00:15 בשני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 246 מפסיק לעבוד?
קו 246 מפסיק לפעול ב-14:05 בשישי
מתי מגיע קו 246?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 246 (ביתר עילית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←ירושלים (ביתר עילית←ירושלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 246 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 246 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 246
קו 246 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:15 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 23:45 | 30 |
ב׳ | 00:15 - 23:45 | 20 - 30 |
ג׳ | 00:15 - 23:45 | 20 - 30 |
ד׳ | 00:15 - 23:45 | 20 - 30 |
ה׳ | 00:15 - 23:45 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:45 - 14:05 | 5 - 30 |
ש׳ | 19:30 - 23:40 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל246 (מ אהל שרה/בנין דוד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 246 (ביתר עילית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 246
תעריף הנסיעה ב246 (ביתר עילית←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
246 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 246 היא אהל שרה/בנין דוד והתחנה האחרונה היא גבעת התחמושת/שרגאי.
קו 246 (ביתר עילית←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 246. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 246.
מעקב אחר קו האוטובוס 246 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 246 (ביתר עילית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 246 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 246 ב-ישראל
246 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10
- 28 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב-10
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10
- 30 - יוסי בנאי/יונה וולך-רמלה<->אחימאיר/שרעבי-רמלה-20
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->דרך ארץ/אשל-חריש-10
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 133 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.רכבת ספיר-נתניה-20
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10
- 162 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20
- 451 - המצביאים/חטיבת הראל-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10
- 15א - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->צומת פוריידיס צפוני-פוריידיס-12
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#