קו 260
ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו
אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 260 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) (מעודכן)
בקו 260 (ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו) יש 54 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים/יפו ומסתיים בבית רומנו.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 260 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו (54 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים/יפו
בנייני האומה/הנשיא השישי
חניון הלאום/שד' הנשיא השישי
בצלאל/טרומפלדור
בית מזי''א/עליאש
אגריפס/כי''ח
ככר הדוידקה/הנביאים
תחנת רקל''ה יפו מרכז/שטראוס
המלך ג'ורג'/בן יהודה
קרן היסוד/אחד העם
קרן היסוד/שלום עליכם
החאן/דוד רמז
המעבדה/דרך חברון
דרך חברון/ חנוך אלבק
דרך חברון/אסתר המלכה
דרך חברון/ינובסקי
צומת הבנקים/דרך חברון
דרך חברון/התנופה
דרך חברון/הסדנא
דרך חברון/ברעם
דרך חברון/גבעת המטוס
כביש 60/הרוזמרין
מחסום המנהרות
כביש 60/נווה דניאל
צומת אלעזר
צומת אפרת דרום לדרום
צומת גוש עציון
כרמי צור/מזכירות
מגרש ספורט
דרך האבות/דרך שורק
מחנה כרמי צור
תחנת דלק/נופי ממרא
קרית ארבע/דרך נופי ממרא
הרצי''ה קוק/יוני נתניהו
הרצי''ה קוק/יצחק טבנקין
הרצי''ה קוק/הרא''ם
דרך יוני נתניהו/הרצי''ה קוק
יוני נתניהו/דרך נופי ממרא
כביש 3507/דרך נופי ממרא
בסיס צבאי/כביש 3507
נחל אשכול/3507
נחל אשכול/אשל
שד. כלב בן יפונה/יהושע בן נון
שד. כלב בן יפונה/גור אריה
שד. כלב בן יפונה/דוד המלך
דוד המלך/שד. כלב בן יפונה
דוד המלך/יהושע בן נון
מועצה דתית
מרכז מסחרי/יהושע בן נון
שדרות כלב בן יפונה/עמק חברון
בית השלום/דרך לפיד
מערת המכפלה
כיכר גרוס
בית רומנו
שאלות ותשובות לגבי קו 260
מתי מתחיל לפעול קו 260?
קו 260 מתחיל לפעול ב-02:00 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 260 מפסיק לעבוד?
קו 260 מפסיק לפעול ב-03:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 260?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 260 (ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו (ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 260 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 260 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 260 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 260 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 260 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) - ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו
לוח זמנים של קו 260
קו 260 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 02:00 - 03:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 02:00 - 03:00 | 60 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 02:00 - 03:00 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
צפה בכל העדכונים ל260 (מ ת. מרכזית ירושלים/יפו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 260 (ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 260
תעריף הנסיעה ב260 (ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו) של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura).
260 (אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura))
התחנה הראשונה של קו 260 היא ת. מרכזית ירושלים/יפו והתחנה האחרונה היא בית רומנו.
קו 260 (ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו) פועל בראשון, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 260. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 260.
מעקב אחר קו האוטובוס 260 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 260 (ת. מרכזית ירושלים/יפו←בית רומנו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 260 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 260 ב-ישראל
260 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) בישראל
- 468 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 372 - האומן/ברעם-ירושלים<->'כפר עציון ב-כפר עציון-1#/ לוח זמנים
- 90 - דרך מדבר יהודה/השופר-מעלה אדומים<->המכללה הטכנולוגית לתעופה וחלל-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 138 - ברקת/ספיר-גבעת זאב<->אבני החושן/אלחמה-גבעת זאב-3#/ לוח זמנים
- 151 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->שכונה י''א א-מבשרת ציון-1#
- 383 - בית רומנו-הר חברון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 50 - שד. כלב בן יפונה/דוד המלך-קרית ארבע<->אזור תעשייה מיתרים -אזור תעסוקה מיתרים-1#/ לוח זמנים
- 59 - מחלף חמד-מטה יהודה<->מחלף חמד-מטה יהודה-3#/ לוח זמנים
- 91 - דרך הגיא/דרך קדם-מעלה אדומים<->הגיתית/מצפה נבו-מעלה אדומים-2#/ לוח זמנים
- 371 - האומן/ברעם-ירושלים<->'כפר עציון ב-כפר עציון-1#
- 123 - המרפא-ירושלים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 479 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-1#/ לוח זמנים
- 56 - נגוהות/מרכז-נגוהות<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-11/ לוח זמנים
- 84 - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-2#/ לוח זמנים
- 122 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 360 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->סובת התאנה-אפרת-1#ירושלים ↔ אפרת/ לוח זמנים
- 143 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->מסוף תל ציון-כוכב יעקב-1#/ לוח זמנים
- 269 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->שדרות לוז/החלוצים-בית אל-11/ לוח זמנים
- 943 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 89 - פרי מגדים/חוט השני-מעלה אדומים<->המכללה הטכנולוגית לתעופה וחלל-מעלה אדומים-1ב/ לוח זמנים