קו 27
יציץ←רחובות
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 27 של אגד (Egged) - יציץ←רחובות
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 27 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 27 (יציץ←רחובות) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביציץ/בית כנסת כתר תורה ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 27 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יציץ←רחובות (47 תחנות)
יציץ/בית כנסת כתר תורה
התאנה/האלון
התאנה/סמטת התפוז
התאנה/הגפן
התמר יציאה
הרקפת/היסמין
כיכר המשוריין/שדרות מוטה גור
מנחם בגין/משה הרשקוביץ
מנחם בגין/יעקב גולד
מנחם בגין/ארקין
שד. וייצמן/אלה
שד. אליהו/רקפת
שדרות אליהו/מוהליבר
שדרות רוטשילד/הגורן
כיכר המשוריין/שדרות מוטה גור
מוטה גור/בית העלמין
צומת מזכרת בתיה/כביש 411
הרצל/גולני
הרצל/משה שרת
הרצל/הבנים
הבנים/אלי כהן
ויצמן/הבנים
הרצל/הסביונים
מסעף כפר בילו ב
צומת בילו
מסעף כפר בילו
הרצל/יעקב פינשטיין
הרצל/צומת אושיות
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
השוק העירוני/לבקוביץ'
ת. מרכזית רחובות/רציפים
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פקריס/פלאוט
דרך מאיר וייסגל/פנחס ספיר
פנחס ספיר/איינשטיין
איינשטיין/הולצמן
הולצמן/המדע
ברגמן/פלאוט
אופנהיימר/ברגמן
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 27
מתי מתחיל לפעול קו 27?
קו 27 מתחיל לפעול ב-06:55 בשישי
באיזו שעה קו 27 מפסיק לעבוד?
קו 27 מפסיק לפעול ב-06:55 בשישי
מתי מגיע קו 27?
כדי לראות מתי קו יציץ←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יציץ←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 27 (יציץ←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יציץ←רחובות (יציץ←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 27 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 27 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 27
קו האוטובוס 27, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:03 - 18:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:03 - 18:40 | 65 |
ב׳ | 07:03 - 18:40 | 65 |
ג׳ | 07:03 - 18:40 | 65 |
ד׳ | 07:03 - 18:40 | 65 |
ה׳ | 07:03 - 18:40 | 65 |
ו׳ | 06:55 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל27 (מ יציץ/בית כנסת כתר תורה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 27 (יציץ←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 27
תעריף הנסיעה ב27 (יציץ←רחובות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
27 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 27 היא יציץ/בית כנסת כתר תורה והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 27 (יציץ←רחובות) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 27. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 27.
מעקב אחר קו האוטובוס 27 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 27 (יציץ←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 27 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 27 ב-ישראל
27 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#
- 408 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->יוספטל-לוד-3#
- 784 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#
- 901 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#
- 814 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ב
- 80 - עזרא/סמטת נחמני-רחובות<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1ז
- 27 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-3#
- 31 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-2#
- 35 - חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-2ב
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו
- 430 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם
- 961 - ♿ קו מונגש בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים
- 94 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->הדקל/הברושים-כרמיאל-1#
- 456 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-3#
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א
- 52 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#
- 42 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#