קו 305
אבו סנאן←תעשיון בר לב
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 305 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב) יש 52 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית העם ומסתיים בבר לב 2.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 305 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אבו סנאן←תעשיון בר לב (52 תחנות)
בית העם
נאבי זכריא
שכונת חיילים אלח'רוב/כניסה
תחנת חשמל/שכונת חיילים אלח'רוב
אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב
שכונת חיילים אלח'רוב/אמצע
שכונת חיילים אלח'רוב/כיכר
אבו סנאן חיילים משוחררים ג
אבו סנאן חיילים משוחררים ד
כיכר הנביא
עומדאן סעד
קופת חולים
חניון אגד
רח 105/כיכר
מועצה
אבו סנאן/כיכר השלום
רח 120/מינימרקט
קופת חולים מכבי
בית ספר
כפר יאסיף/מרכז מסחרי
מסעף כפר יאסיף צפון
אבו סנאן סולטאן באשא א
אבו סנאן סולטאן באשא ב
אבו סנאן סולטאן באשא ג
אבו סנאן סולטאן באשא ד
בית אבות ס.נ.א
דידבה
מרכז קהילתי ב
קופ''ח כללית
מרכז קהילתי אנגליקני
מסגד סולימאן אל ח'אג'
צומת ירכא/ג'וליס
מסעף טל אל
בנק מרכנתיל
בית ספר אל נור/302
ח'לת אלפיס
אלג'למה
הכיכר
שוק שינאווי
425/411
411/425
טיפת חלב
בי''ס אל נור/גדידה מכר
המרכז הישן
בנק מרכנתיל
מסעף גדידה
צומת יאסיף
צומת אחיהוד
ת. רכבת אחיהוד/רציפים
בר לב/כניסה
בר לב א
בר לב 2
שאלות ותשובות לגבי קו 305
מתי מתחיל לפעול קו 305?
קו 305 מתחיל לפעול ב-05:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 305 מפסיק לעבוד?
קו 305 מפסיק לפעול ב-13:30 בשישי
מתי מגיע קו 305?
כדי לראות מתי קו אבו סנאן←תעשיון בר לב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבו סנאן←תעשיון בר לב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבו סנאן←תעשיון בר לב (אבו סנאן←תעשיון בר לב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 305 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 305 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 305 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 305 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 305
קו 305 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:10 - 20:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 20:10 | 60 |
ב׳ | 05:10 - 20:10 | 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:10 - 20:10 | 60 |
ה׳ | 05:10 - 20:10 | 60 |
ו׳ | 07:10 - 13:30 | 180 - 200 |
ש׳ | 21:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל305 (מ בית העם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 305
תעריף הנסיעה ב305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
305 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 305 היא בית העם והתחנה האחרונה היא בר לב 2.
קו 305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 305. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 305.
מעקב אחר קו האוטובוס 305 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 305 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 305 ב-ישראל
305 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 20 - מחנה מישר-מרום הגליל<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 66 - מרכז טניס-סאג'ור<->כניסה מערבית-מג'ד אל כרום-1#/ לוח זמנים
- 70 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר המזרקה-יאנוח ג'ת-1ן/ לוח זמנים
- 172 - כניסה מזרחית-שפרעם<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ז/ לוח זמנים
- 887 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 4 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 44 - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מנוף מרכז-מנוף-1#/ לוח זמנים
- 36 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הר חלוץ-חלוץ-1#כרמיאל ↔ חלוץ/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר נוטרדאם-מעיליא<->כפר סמיע ז-כיסרא סומיע-2#/ לוח זמנים
- 88 - ח'לית שריף/כניסה-טמרה<->בי''ס מקצועי/טמרה-טמרה-2#
- 63 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->אלסנינה/מרכז-טובא זנגריה-1#/ לוח זמנים
- 92 - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->כיכר הדלי-צפת-1#/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11טל-אל ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 522 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 18 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים