קו 31
בני ברק←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 31 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 31 (בני ברק←תל אביב-יפו) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית העלמין/חזון אי''ש ומסתיים ביוסף לוי/הכובשים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 31 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←תל אביב-יפו (31 תחנות)
בית העלמין/חזון אי''ש
שד' ירושלים/חזון אי''ש
הרא''ה/ שד. ירושלים
נגבה/ הרא''ה
הירדן/ נגבה
הירדן/ אצ''ל
הירדן/ פנחס
הירדן/אלוף שדה
ברנשטיין/אלוף שדה
רזיאל/אלוף דוד
רזיאל/זכריה
קניון גבעתיים/דרך יצחק רבין
דרך יצחק רבין/אילת
דרך השלום/דרך יצחק רבין
דרך השלום/דרך הטייסים
דרך הטייסים/דרך השלום
לה גוורדיה/דרך הטייסים
לה גווארדיה/הגיבור האלמוני
לה גווארדיה/שער הגיא
לה גוורדיה/יגאל אלון
לה גווארדייה/המעפילים
מחלף לה גווארדייה
הרכבת/המסגר
הרכבת/סלומון
חברת החשמל/דרך מנחם בגין
דרך בגין/אלנבי
דרך יפו/נחלת בנימין
הרצל/יהודה הלוי
מגדל שלום/הרצל
מסוף כרמלית/הכרמל
יוסף לוי/הכובשים
שאלות ותשובות לגבי קו 31
מתי מתחיל לפעול קו 31?
קו 31 מתחיל לפעול ב-05:13 בשני
באיזו שעה קו 31 מפסיק לעבוד?
קו 31 מפסיק לפעול ב-06:00 בשישי
מתי מגיע קו 31?
כדי לראות מתי קו בני ברק←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 31 (בני ברק←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←תל אביב-יפו (בני ברק←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 31 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 31 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 31 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 31 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 31
קו 31 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:15 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 23:15 | 15 - 25 |
ב׳ | 05:13 - 23:08 | 15 - 30 |
ג׳ | 08:00 - 22:35 | 30 |
ד׳ | 05:15 - 23:15 | 15 - 25 |
ה׳ | 05:15 - 23:15 | 15 - 25 |
ו׳ | 05:25 - 06:00 | 35 |
ש׳ | 20:31 - 20:55 | 24 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל31 (מ בית העלמין/חזון אי''ש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 31 (בני ברק←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 31
תעריף הנסיעה ב31 (בני ברק←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
31 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 31 היא בית העלמין/חזון אי''ש והתחנה האחרונה היא יוסף לוי/הכובשים.
קו 31 (בני ברק←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 31. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 31.
מעקב אחר קו האוטובוס 31 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 31 (בני ברק←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 31 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 31 ב-ישראל
31 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213/ לוח זמנים
- 89 - משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 72 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 914 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-114/ לוח זמנים
- 6 - אזור התעשייה-בני ברק<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 29 - בי''ח וולפסון-חולון<->מסוף אבי האסירים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 902 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->אהרונוביץ/ קניון בני ברק-בני ברק-22/ לוח זמנים
- 8 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כורזין-גבעתיים<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-24/ לוח זמנים
- 8 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 10 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 935 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->הרב שך/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק-235/ לוח זמנים
- 41 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230/ לוח זמנים
- 14 - קאנטרי דקל-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 938 - חזון אי''ש/רבי עקיבא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-138/ לוח זמנים
- 289 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 81 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-10/ לוח זמנים