קו 330
באר שבע←אופקים
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 330 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 330 (באר שבע←אופקים) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בפארק אופקים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 330 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←אופקים (34 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
שדרות דוד טוביהו/סוקולוב
משטרה/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/סיני
גרנד קניון/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/דרך מצדה
שדרות דוד טוביהו/שאול המלך
שדרות דוד טוביהו/בכור שטרית
קאנטרי קלאב/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/לימונית
שדרות דוד טוביהו/מוטה גור
צומת מחנה שדה תימן
צומת הנשיא
צומת תפרח מזרח
צומת תפרח מערב
גילת/סלעית
צומת גילת/תחנת דלק
גילת/כניסה ראשית
בטחה/גילת
בטחה/כניסה ראשית
קיבוץ גלויות/ש''ד הרצל
קיבוץ גלויות/רחבת דדו
קיבוץ גלויות/קדש
פרי מגדים/חיים חורי
פרי מגדים/העינב
פרי מגדים/ערבה
פרי מגדים/הגורן
החרוב/הארזים
משה שרת/החרוב
משה שרת/השקד
בית ספר שושנים/החיד''א
חפץ חיים/שבזי
חפץ חיים/רפאל אלנקווה
פארק אופקים
שאלות ותשובות לגבי קו 330
מתי מתחיל לפעול קו 330?
קו 330 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 330 מפסיק לעבוד?
קו 330 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 330?
כדי לראות מתי קו באר שבע←אופקים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←אופקים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 330 (באר שבע←אופקים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←אופקים (באר שבע←אופקים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 330 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 330 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 330
קו 330 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:15 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:00 | 30 - 45 |
ב׳ | 00:15 - 23:00 | 30 - 45 |
ג׳ | 00:15 - 23:00 | 30 - 45 |
ד׳ | 00:15 - 23:00 | 30 - 45 |
ה׳ | 00:15 - 23:00 | 30 - 45 |
ו׳ | 00:15 - 15:15 | 30 - 45 |
ש׳ | 20:45 - 23:15 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל330 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 330 (באר שבע←אופקים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 330
תעריף הנסיעה ב330 (באר שבע←אופקים) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
330 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 330 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא פארק אופקים.
קו 330 (באר שבע←אופקים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 330. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 330.
מעקב אחר קו האוטובוס 330 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 330 (באר שבע←אופקים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 330 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 330 ב-ישראל
330 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 73 - משואות יצחק/מרכז-משואות יצחק<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 41 - מחנה חצרים-מרחבים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 8 - אזור תעשיה ספירים/שקמה-תעשיות שער הנגב<->המעפילים/דניאל-שדרות-21/ לוח זמנים
- 14 - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול<->צאלים מרכז-צאלים-1#/ לוח זמנים
- 164 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אמציה/מרכז-אמציה-1#/ לוח זמנים
- 7 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 57 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה שומריה (שפיפון)-לכיש-1#/ לוח זמנים
- 485 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->מגדל המים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 3 - אצטדיון/הרצל-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 3 - חוף נפרד/שדרות בן גוריון-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 51 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->קופ''ח כללית/זרועה-זרועה-1#/ לוח זמנים
- 365 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 7א - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 3א - אצטדיון/הרצל-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 363 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 55 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוקדה-שוקדה-1#/ לוח זמנים
- 91 - התחייה/עזרא-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 13 - שדרות ישראל פולק/שבט-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 11 - יהושע בן נון/מעפילים-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים