קו 35
יבנה←קדרון
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 35 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - יבנה←קדרון
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 35 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 35 (יבנה←קדרון) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית יבנה/רציפים ומסתיים בהדר/התפוח.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 35 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יבנה←קדרון (39 תחנות)
ת. מרכזית יבנה/רציפים
שד. הסנהדרין/שד. ירושלים
שד. הסנהדרין/הירדן
שד. הסנהדרין/שד. ז'בוטינסקי
שדרות הסנהדרין/הדרור
שדרות העצמאות/הסהנדרין
שדרות העצמאות/אהרון חג'ג'
העצמאות/אבו חצירא
העצמאות/דואני
העצמאות/אזור התעשייה
ת. רכבת יבנה מזרח
ת. רכבת יבנה מזרח/העצמאות
כביש 42/מעון צופיה
מושב בן זכאי
בניה מזרח
בניה מרכז
בניה/גן משחקים
בניה דרום
הפרדס/הכרם
דרך בני/הרימון
עשרת/שדמות
תחנה מרכזית גדרה
שדרות בן גוריון/הרצל
בן גוריון/בית עלמין
שדרות דוד בן גוריון/הדרור
בן גוריון/עופרים
שדרות בן גוריון/דרך הנחלים
מרכז מסחרי המושבה/שדרות בן גוריון
שדרות בן גוריון/פינס
פינס/שדרות בן גוריון
בית חולים הרצפלד
פינס/קק''ל
וייצמן/כצנלסון
וייצמן/העצמאות
הגפן/גדרה
הגפן
הזית/החרצית
הדר/הזית
הדר/התפוח
שאלות ותשובות לגבי קו 35
מתי מתחיל לפעול קו 35?
קו 35 מתחיל לפעול ב-09:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 35 מפסיק לעבוד?
קו 35 מפסיק לפעול ב-13:15 בשישי
מתי מגיע קו 35?
כדי לראות מתי קו יבנה←קדרון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יבנה←קדרון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 35 (יבנה←קדרון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יבנה←קדרון (יבנה←קדרון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 35 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 35 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 35
קו האוטובוס 35, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 09:20 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:20 - 21:30 | 50 - 190 |
ב׳ | 09:20 - 21:30 | 50 - 190 |
ג׳ | 09:20 - 21:30 | 50 - 190 |
ד׳ | 09:20 - 21:30 | 50 - 190 |
ה׳ | 09:20 - 21:30 | 50 - 190 |
ו׳ | 09:50 - 13:15 | 205 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל35 (מ ת. מרכזית יבנה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 35 (יבנה←קדרון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 35
תעריף הנסיעה ב35 (יבנה←קדרון) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
35 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 35 היא ת. מרכזית יבנה/רציפים והתחנה האחרונה היא הדר/התפוח.
קו 35 (יבנה←קדרון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 35. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 35.
מעקב אחר קו האוטובוס 35 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 35 (יבנה←קדרון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 35 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 35 ב-ישראל
35 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 38 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10
- 13א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20
- 78 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שד.הרצל/בן עמי-אשדוד-2#
- 477 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10
- 336 - בי''ס נאות מרגלית לבנים-פתח תקווה<->העצמאות/ויצמן-פתח תקווה-10
- 27 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בית העלמין-ראש העין-10
- 471 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין-20
- 3א - רחוב 117/רחוב 12-ג'לג'וליה<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-20
- 304 - יהודה הלוי/הרב כלף-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20
- 91 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-30
- 79 - דב גור/שלמה בן יוסף-אשדוד<->כיכר טופז-אשדוד-2#
- 303 - בי''ס תיכון בגין/יהודה הלוי-ראש העין<->הרב שלום שבזי/חיים וייצמן-ראש העין-20
- 10 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20
- 355 - קניון איילון-בני ברק<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#
- 2א - מסוף הריביירה-אשדוד<->שער הנמל-אשדוד-11
- 44 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10
- 140 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#
- 152 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#
- 485 - חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים<->נתב''ג טרמינל 3/קומת המראות-נמל תעופה בן גוריון-10