קו 358
רמת גן←דימונה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 358 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 358 (רמת גן←דימונה) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקניון איילון ומסתיים ביצחק שדה/האצל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 358 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←דימונה (44 תחנות)
קניון איילון
מגדל קונקורד/דרך בן גוריון
רבי עקיבא/שמואל הנביא
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה
רבי עקיבא/רש''י
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/עזרא
הרב כהנמן/הרב זוננפלד
הרב כהנמן/כיכר התעשיה
צומת גבעת שמואל
ז'בוטינסקי/מקס ואנה ווב
מחלף שעריה
צומת הנגב
צומת מחנה צור
פארק ירוחם
בורנשטיין/הפארק
בורנשטיין/הדקל
בורנשטיין/הרצל
בורנשטיין/אשר סנקר
בורנשטיין/גוש עציון
גן האם
שדרות ורדימון/אסימוב
שדרות ורדימון/רשב''ג
שדרות ורדימון/ריה''ל
מחנה משואה לצפון /כביש 204
פרץ סנטר /כביש 25
שדרות אריאל שרון/כביש 25
שדרות אריאל שרון/הנרי מלכה
שדרות אריאל שרון/מצדה
יגאל אלון/מרכז מסחרי
מ''ד מעפילים/דאר
בן גוריון/בית המשפט
בן גוריון/בית ספר בן עטר
המעפיל/בן גוריון
השלווה/המעפיל
השלווה/מרחבים
מרחבים/הבעל שם טוב
סטרומה/גולדה מאיר
גולדה מאיר/המעפיל
המעפיל/מבצע עובדה
ורדימון/מבצע ברוש
בי''ס שילה
יצחק שדה/האצל
שאלות ותשובות לגבי קו 358
מתי מתחיל לפעול קו 358?
קו 358 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 358 מפסיק לעבוד?
קו 358 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 358?
כדי לראות מתי קו רמת גן←דימונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←דימונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 358 (רמת גן←דימונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←דימונה (רמת גן←דימונה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 358 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 358 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 358
קו 358 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 12:30 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:00 | 120 |
ב׳ | 12:30 - 23:00 | 120 - 330 |
ג׳ | 12:30 - 23:00 | 120 - 330 |
ד׳ | 12:30 - 23:00 | 120 - 330 |
ה׳ | 12:30 - 23:00 | 90 - 330 |
ו׳ | 10:30 - 14:45 | 30 - 225 |
ש׳ | 21:45 - 23:15 | 10 - 50 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל358 (מ קניון איילון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 358 (רמת גן←דימונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 358
תעריף הנסיעה ב358 (רמת גן←דימונה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
358 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 358 היא קניון איילון והתחנה האחרונה היא יצחק שדה/האצל.
קו 358 (רמת גן←דימונה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 358. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 358.
מעקב אחר קו האוטובוס 358 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 358 (רמת גן←דימונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 358 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 358 ב-ישראל
358 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 71 - תיכון אביב/הפרחים-רעננה<->הנשר/ירושלים-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 168 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 445 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 139 - רוז'נסקי/משה לוי-ראשון לציון<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 79 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 96 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->אסתר המלכה/עתידים-רעננה-21/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->תמר/חצב-עומר-1#/ לוח זמנים
- 74 - שד. אתרי המקרא/ציקלג-קרית גת<->סירני/ההגנה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 909 - לבונה/נטף-רמת השרון<->הזית/שבטי ישראל-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 89 - קרית חינוך רבין-הרצליה<->צה''ל/היורה-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 15 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 78 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 213 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 59 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה נבטים-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 123 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 348 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 46 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 352 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-2#/ לוח זמנים