לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 367 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 367 (באר שבע←ראשון לציון) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית ראשל''צ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 367 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: באר שבע←ראשון לציון (49 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז אורן/יצחק רגר
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף עידן הנגב לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת דבירה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אחוזם
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אבן שמואל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת עוזה
צפה בלוח הזמנים המלא
מלכי ישראל/דרך הדרום
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות העצמאות/משעול הדובדבן
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנה מרכזית/שדרות העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות לכיש/שדרות גת
צפה בלוח הזמנים המלא
מלכי ישראל/יציאה צפונית
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת פלוגות לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת קוממיות
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת סגולה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ניר בנים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת קדמה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת תימורים
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף קסטינה-מלאכי לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אחים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ראם
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בני עי''ש לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גדרה לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גדרה לצפון/תחנת דלק
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנה מרכזית גדרה (לכיוון צפון)
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/ויצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף קדרון/כביש 40
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מחנה תל נוף
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף בית אלעזרי
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 40/גבעת ברנר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בילו
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/צומת אושיות
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/עזרא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
משטרה/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
מכון ויצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
הפקולטה לחקלאות
צפה בלוח הזמנים המלא
פארק המדע/ויצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית נס ציונה
צפה בלוח הזמנים המלא
קניותר/ויצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
ויצמן/מרגולין
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת ראשונים
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/סוקולוב
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי/אז''ר
צפה בלוח הזמנים המלא
כצנלסון/קפלן אליעזר
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית ראשל''צ
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 367
מתי מתחיל לפעול קו 367?
קו 367 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 367 מפסיק לעבוד?
קו 367 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 367?
כדי לראות מתי קו באר שבע←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 367 (באר שבע←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←ראשון לציון (באר שבע←ראשון לציון) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 367 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 367 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 367 של מטרופולין (Metropoline) - באר שבע←ראשון לציון
קו 367 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 22:40
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:00 - 22:30
45 - 90
ב׳
06:00 - 22:40
50 - 115
ג׳
06:00 - 22:40
50 - 115
ד׳
06:00 - 22:40
50 - 115
ה׳
06:00 - 22:30
50 - 120
ו׳
06:30 - 15:30
45 - 135
ש׳
17:30 - 22:30
30 - 135
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל367 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 367 (באר שבע←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 367
תעריף הנסיעה ב367 (באר שבע←ראשון לציון) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
367 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 367 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ראשל''צ.
קו 367 (באר שבע←ראשון לציון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 367. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 367.
קו 367 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 367 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 367 (באר שבע←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 367 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 367 ב-ישראל