לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 39 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמרפא ומסתיים במסוף רמת שרת/קדיש לוז.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 39 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז (41 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
המרפא
צפה בלוח הזמנים המלא
קרית מדע/המרפא
צפה בלוח הזמנים המלא
קרית מדע/גולדה מאיר
צפה בלוח הזמנים המלא
האדמורים ליינער
צפה בלוח הזמנים המלא
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה
צפה בלוח הזמנים המלא
מעגלי הרי''ם לוין/מעלות דושינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא השלום והאחדות
צפה בלוח הזמנים המלא
מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור
צפה בלוח הזמנים המלא
ים סוף/שאול המלך
צפה בלוח הזמנים המלא
ים סוף/צלמונה
צפה בלוח הזמנים המלא
מעבר המיתלה/פארן
צפה בלוח הזמנים המלא
קרל נטר/שלמה זלמן
צפה בלוח הזמנים המלא
קרל נטר/מח''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
קרל נטר/שמעון הצדיק
צפה בלוח הזמנים המלא
פיתוחי חותם
צפה בלוח הזמנים המלא
יחזקאל/רבנו גרשום
צפה בלוח הזמנים המלא
יחזקאל/הושע
צפה בלוח הזמנים המלא
ככר השבת/מלכי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
מלכי ישראל/בן מתתיהו
צפה בלוח הזמנים המלא
מלכי ישראל/הרב פלדמן
צפה בלוח הזמנים המלא
מלכי ישראל/שדרות שרי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית ירושלים/יפו
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית ירושלים/יפו
צפה בלוח הזמנים המלא
גשר המיתרים/שד' הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גבעת מרדכי/בייט
צפה בלוח הזמנים המלא
בייט/יעקב ארנון
צפה בלוח הזמנים המלא
בייט/תוסיה כהן
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ח שערי צדק/בייט
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנת רקל''ה יפה נוף
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות הרצל/הר הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
הפסגה/שד' הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
הפסגה/הרשד''ם
צפה בלוח הזמנים המלא
הפסגה/תורה ועבודה
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב פרנק/הפסגה
צפה בלוח הזמנים המלא
קרית נוער/הרב פרנק
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב פרנק/משולם ראט
צפה בלוח הזמנים המלא
קאסוטו
צפה בלוח הזמנים המלא
קרית נוער/זילברג
צפה בלוח הזמנים המלא
זילברג/קדיש לוז
צפה בלוח הזמנים המלא
קדיש לוז/משה שרת
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף רמת שרת/קדיש לוז
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 39
מתי מתחיל לפעול קו 39?
קו 39 מתחיל לפעול ב-00:10 בשני, שלישי, רביעי, שישי
באיזו שעה קו 39 מפסיק לעבוד?
קו 39 מפסיק לפעול ב-15:10 בשישי
מתי מגיע קו 39?
כדי לראות מתי קו המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 39 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 39 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 39 של אגד (Egged) - המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז
קו 39 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:10 - 23:50
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:00 - 23:50
9 - 15
ב׳
00:10 - 23:50
9 - 15
ג׳
00:10 - 23:50
9 - 15
ד׳
00:10 - 23:50
9 - 15
ה׳
06:00 - 23:50
9 - 15
ו׳
00:10 - 15:10
8 - 20
ש׳
19:00 - 23:48
12
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל39 (מ המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 39
תעריף הנסיעה ב39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
39 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 39 היא המרפא והתחנה האחרונה היא מסוף רמת שרת/קדיש לוז.
קו 39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 39. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 39.
קו 39 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 39 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 39 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 39 ב-ישראל