קו 4
מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל במרינוב/גלרנטר ומסתיים במסוף גילה/המרגלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית (33 תחנות)
מרינוב/גלרנטר
מרינוב/וונגרטן
אריה בינה/יצחק רפאל
אריה בינה/מרינוב
ורשבסקי/אריה בינה
שמואל מאיר/ורשבסקי
שמואל מאיר/יצחק ניסים
ליכטנשטיין/אביגור
ליכטנשטיין/בן חמו
יצחק נסים/בן חמו
יצחק נסים/באום
יצחק ניסים א'
יצחק ניסים/אביגור
יצחק ניסים ג'
יצחק ניסים ד'
הרב יצחק נסים/פיקרד
שמואל מאיר/יצחק נסים
משטרה/שמואל מאיר
שמואל מאיר/כביש 398
הרוזמרין/א סאפא
הרוזמרין/כביש המנהרות
המור/אפרסמון
אריה בן אליעזר/ורדינון
אריה בן אליעזר
אריה בן אליעזר/יוסטמן
לבונה/הצוף
הגננת/דב יוסף
צביה ויצחק/יפה רום
צביה ויצחק/הסנונית
מעון נכים/צביה ויצחק
צביה ויצחק/החסידה
צביה ויצחק/המרגלית
מסוף גילה/המרגלית
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-07:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 4 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 4 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 4
קו האוטובוס 4, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:10 - 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ב׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ג׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ד׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ה׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ו׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ מרינוב/גלרנטר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
4 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 4 היא מרינוב/גלרנטר והתחנה האחרונה היא מסוף גילה/המרגלית.
קו 4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->אברבנאל/צבי הרלינג-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 268 - לבונה/דבורנית-בית אריה<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-17/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 143 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-19/ לוח זמנים
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 970 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ערד/סובה-חיפה-15/ לוח זמנים
- 274 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 921 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ח/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 500 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 47א - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 800 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#תל אביב-יפו ↔ קריית שמונה/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->יציאת אירופה/קיבוץ גלויות-חדרה-1#/ לוח זמנים