קו 401
ירושלים←בני ברק
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 401 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 401 (ירושלים←בני ברק) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים באזור התעשייה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 401 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←בני ברק (23 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
המ''ג/ירמיהו
פתח תקוה/זכרון יעקב
ישיבת אור אלחנן/פתח תקוה
אהל יהושע/שמגר
אהל יהושע/מנחת יצחק
שפע חיים/יעקובזון
שפע חיים/שדרות גולדה מאיר
מחלף גנות/כביש 4
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
כהנמן/פוברסקי
רבי עקיבא/אליהו הנביא
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון/דרך ששת הימים
אזור התעשייה
שאלות ותשובות לגבי קו 401
מתי מתחיל לפעול קו 401?
קו 401 מתחיל לפעול ב-00:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 401 מפסיק לעבוד?
קו 401 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 401?
כדי לראות מתי קו ירושלים←בני ברק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←בני ברק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 401 (ירושלים←בני ברק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←בני ברק (ירושלים←בני ברק) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 401 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 401 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 401 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 401 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 401
קו 401 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:05 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:05 - 23:55 | 15 - 30 |
ב׳ | 00:05 - 23:55 | 15 - 30 |
ג׳ | 00:05 - 23:55 | 15 - 30 |
ד׳ | 00:05 - 23:55 | 15 - 30 |
ה׳ | 00:05 - 23:55 | 15 - 30 |
ו׳ | 00:05 - 16:05 | 10 - 30 |
ש׳ | 21:20 - 23:55 | 10 - 15 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל401 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 401 (ירושלים←בני ברק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 401
תעריף הנסיעה ב401 (ירושלים←בני ברק) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
401 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 401 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא אזור התעשייה.
קו 401 (ירושלים←בני ברק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 401. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 401.
מעקב אחר קו האוטובוס 401 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 401 (ירושלים←בני ברק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 401 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 401 ב-ישראל
401 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 301 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->שלום מנצורה/רבי עקיבא-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 63א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->ת. רכבת סגולה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 356 - שדרות ירושלים/חנה סנש-קרית מלאכי<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 17 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק-גן יבנה-1#/ לוח זמנים
- 74 - דרך בגין/דן-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 252 - ז'בוטינסקי/שילה-ראש העין<->התדהר/התעשייה-רעננה-10/ לוח זמנים
- 20 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 260 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 323 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים
- 40 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->רבדים-רבדים-1#/ לוח זמנים
- 64 - הרב עובדיה יוסף/שלום צלח-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 73 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 49 - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 183 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->נירית/גולן-נירית-10/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11/ לוח זמנים
- 34 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 351 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 178 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 303 - בי''ס תיכון בגין/יהודה הלוי-ראש העין<->הרב שלום שבזי/חיים וייצמן-ראש העין-20/ לוח זמנים