קו 43
כפר הס←נתניה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 43 של קווים (Kavim) - כפר הס←נתניה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 43 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 43 (כפר הס←נתניה) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכפר הס ד' ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 43 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר הס←נתניה (31 תחנות)
כפר הס ד'
צומת משמרת
מזכירות
צומת משמרת
דרך מייסדים/האתרוג
דרך הלורד\אבני
הדקל/הכלנית
הדקל/מצדה
הדקל/הרימון
הדקל/התמר
צומת תל מונד
קניון דרורים
צומת בני דרור למערב
מחלף דרור
מחלף דרור למערב
כביש 553/דרך רבין
צומת תל יצחק
צומת בית יהושע
רכבת בית יהושע
ת. רכבת בית יהושע/553
צומת אודים/כביש 553
איקאה/שדרות גיבורי ישראל
מרכז ביג/שדרות גיבורי ישראל
שדרות גיבורי ישראל/האומנות
שד. גיבורי ישראל/הבונים
שדרות גיבורי ישראל/התרופה
בית חרושת אביק
מחלף נתניה
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 43
מתי מתחיל לפעול קו 43?
קו 43 מתחיל לפעול ב-05:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 43 מפסיק לעבוד?
קו 43 מפסיק לפעול ב-11:30 בשישי
מתי מגיע קו 43?
כדי לראות מתי קו כפר הס←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר הס←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 43 (כפר הס←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר הס←נתניה (כפר הס←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 43 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 43 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 43
קו 43 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:25 - 18:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:25 - 18:15 | 25 - 250 |
ב׳ | 05:25 - 18:15 | 25 - 250 |
ג׳ | 05:25 - 18:15 | 25 - 250 |
ד׳ | 05:25 - 18:15 | 25 - 250 |
ה׳ | 05:25 - 18:15 | 25 - 250 |
ו׳ | 07:00 - 11:30 | 270 |
ש׳ | 20:00 - 22:00 | 120 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל43 (מ כפר הס ד'), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 43 (כפר הס←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 43
תעריף הנסיעה ב43 (כפר הס←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
43 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 43 היא כפר הס ד' והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 43 (כפר הס←נתניה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 43. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 43.
מעקב אחר קו האוטובוס 43 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 43 (כפר הס←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 43 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 43 ב-ישראל
43 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 73 - החבל/הירדן-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10
- 40 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#
- 885 - שדרות האמוראים/זכריה הנביא-בית שמש<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-23
- 90 - חזון אי''ש/הדס-זכרון יעקב<->הכובשים/החיטה-זכרון יעקב-21