קו 431
ראשון לציון←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 431 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 431 (ראשון לציון←ירושלים) יש 8 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ראשל''צ/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 431 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←ירושלים (8 תחנות)
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
ההסתדרות/גולדה מאיר
ההסתדרות/התקומה
המכללה למינהל/מוטה גור
מוטה גור/מוריי גלמן
קניון ראשונים/שדרות נים
מחלף חמד
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 431
מתי מתחיל לפעול קו 431?
קו 431 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 431 מפסיק לעבוד?
קו 431 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 431?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 431 (ראשון לציון←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←ירושלים (ראשון לציון←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 431 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 431 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 431 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 431 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 431
קו 431 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:50 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 19:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:50 - 19:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 05:50 - 19:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:50 - 19:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:50 - 19:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 10:00 - 14:00 | 60 |
ש׳ | 20:55 - 21:25 | 10 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל431 (מ ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 431 (ראשון לציון←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 431
תעריף הנסיעה ב431 (ראשון לציון←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
431 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 431 היא ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 431 (ראשון לציון←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 431. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 431.
מעקב אחר קו האוטובוס 431 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 431 (ראשון לציון←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 431 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 431 ב-ישראל
431 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 83א - מנחם בגין/הר המוריה-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 975 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#עפולה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 123 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א/ לוח זמנים
- 274 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 318 - קניון איילון-בני ברק<->מרגולין/השומרים-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 90 - ביאליק/בוטקובסקי-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 433 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 93א - בן צבי/חטיבת דגן-חיפה<->טרומן/מח''ל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים