קו 434
ירושלים←רחובות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 434 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 434 (ירושלים←רחובות) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בת. מרכזית רחובות/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 434 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רחובות (26 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף חמד
מחלף שורש
צומת חטיבה שבע
מחלף בקוע
צומת נחשון
צומת חולדה/כביש 411
מסעף משמר דוד
מסעף חולדה
מזכרת בתיה/כניסה מזרחית
צומת מזכרת בתיה/כביש 411
קרית עקרון
בית אלעזרי
כביש 40/פאוור סנטר בילו
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צומת בילו
מסעף כפר בילו
הרצל/יעקב פינשטיין
הרצל/צומת אושיות
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
השוק העירוני/לבקוביץ'
ת. מרכזית רחובות/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 434
מתי מתחיל לפעול קו 434?
קו 434 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 434 מפסיק לעבוד?
קו 434 מפסיק לפעול ב-16:20 בשישי
מתי מגיע קו 434?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 434 (ירושלים←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רחובות (ירושלים←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 434 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 434 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 434 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 434 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 434
קו 434 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:15 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 22:00 | 40 - 60 |
ב׳ | 06:15 - 22:00 | 40 - 60 |
ג׳ | 06:15 - 22:00 | 40 - 60 |
ד׳ | 06:15 - 22:00 | 40 - 60 |
ה׳ | 06:15 - 22:00 | 40 - 60 |
ו׳ | 09:15 - 16:20 | 50 - 75 |
ש׳ | 20:50 - 23:20 | 30 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל434 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 434 (ירושלים←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 434
תעריף הנסיעה ב434 (ירושלים←רחובות) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
434 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 434 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רחובות/רציפים.
קו 434 (ירושלים←רחובות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 434. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 434.
מעקב אחר קו האוטובוס 434 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 434 (ירושלים←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 434 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 434 ב-ישראל
434 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 48 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#באר שבע ↔ דימונה/ לוח זמנים
- 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#ירושלים ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 41 - נחל גיבורים/חטיבת גולני-חיפה<->חטיבת גולני/אל מיערי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 853 - מבוא חמה-מבוא חמה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ן
- 31 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 62 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->ספרייה/הדגן-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 852 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 86א - מורד הגיא/איריס-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2א
- 55 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הגדעונים/הנוטרים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 98 - פארק רבין/דרך השלום-כרמיאל<->הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 970 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ערד/סובה-חיפה-15/ לוח זמנים
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 82 - המצלתיים/התזמורת-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#