קו 44
נאעורה←עפולה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 44 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 44 (נאעורה←עפולה) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנעורה כיכר ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 44 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נאעורה←עפולה (28 תחנות)
נעורה כיכר
פיצריה
ארזים
נאעורה מערב
גני ילדים
מרפאת שיניים
נאעורה יציאה צפונית
צומת נאעורה/כביש 716
אורט אחווה גלבוע/כביש 716
כביש 4
מסגד
ביה''ס טמרה של העמק
מסעף טמרה
צומת נעורה
מסעף דברת
נין/כניסה
שכונה דרומית
ביה''ס יסודי
כיכר ראשית
ביה''ס אזורי נין
א. תעשיה עפולה עלית/כביש 65 למערב
דרך גולני/קפלן
יצחק רבין/דוד אלעזר
בית חולים העמק
קאנטרי קלאב/שדרות יואש דובנוב
תחנת רכבת עפולה/יואש דובנוב
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 44
מתי מתחיל לפעול קו 44?
קו 44 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 44 מפסיק לעבוד?
קו 44 מפסיק לפעול ב-14:25 בשישי
מתי מגיע קו 44?
כדי לראות מתי קו נאעורה←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נאעורה←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 44 (נאעורה←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נאעורה←עפולה (נאעורה←עפולה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 44 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 44 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 44 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 44 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 44
קו 44 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:00 - 21:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 21:40 | 50 - 110 |
ב׳ | 06:20 - 20:40 | 130 - 215 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 21:40 | 50 - 110 |
ה׳ | 05:00 - 21:40 | 50 - 110 |
ו׳ | 06:30 - 14:25 | 65 - 95 |
ש׳ | 21:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל44 (מ נעורה כיכר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 44 (נאעורה←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 44
תעריף הנסיעה ב44 (נאעורה←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
44 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 44 היא נעורה כיכר והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 44 (נאעורה←עפולה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 44. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 44.
מעקב אחר קו האוטובוס 44 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 44 (נאעורה←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 44 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 44 ב-ישראל
44 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 86 - בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 305 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->צרכנייה-נהלל-10/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-10/ לוח זמנים
- 3 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 72 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20/ לוח זמנים
- 17 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->טירת צבי-טירת צבי-10/ לוח זמנים
- 512 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 517 - דולצ'ין/קוליץ-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 54 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->עילבון ו'/יציאה-עיילבון-10/ לוח זמנים
- 869 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 540 - חיל האויר/הסיירת הירושלמית-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 118 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 505 - תחנה תפעולית/היציאה מחניון חומת שמואל-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10/ לוח זמנים
- 412 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 11 - תמר/סיתוונית-קרית טבעון<->כיכר הציונות-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן<->נוף הארבל/האירוסים-מגדל-10