קו 44
ג'ת←אום אל-פחם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 44 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 44 (ג'ת←אום אל-פחם) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף ג'ת ומסתיים במסוף אום אל פחם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 44 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ג'ת←אום אל-פחם (28 תחנות)
מסוף ג'ת
צומת ג'ת
בריכת שחייה/אלקודס
אלקודס/אלמקריזי
ביר באקה/אלמליאת
מרכז אלאסמי
מרכז תרבות אלקאסמי
אלקאסמי/ביר בורין
בי''ס אבן ח'לדון/אלקאסמי
אלקודס/אלפתח
צומת מצר
מסעף/מייסר
מייסר/מרכז
צומת מצר
צומת כלניות
צומת נרבתה
צומת גבעת חביבה
צומת מענית
צומת חריש לצפון
צומת כפר קרע
צומת ברטעה
צומת עארה
צומת ערערה
צומת משטרת עירון
מסעף מי עמי
כביש 65/אום אל פאחם א
כביש 65/אום אל פאחם ב
מסוף אום אל פחם
שאלות ותשובות לגבי קו 44
מתי מתחיל לפעול קו 44?
קו 44 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 44 מפסיק לעבוד?
קו 44 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 44?
כדי לראות מתי קו ג'ת←אום אל-פחם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ג'ת←אום אל-פחם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 44 (ג'ת←אום אל-פחם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ג'ת←אום אל-פחם (ג'ת←אום אל-פחם) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 44 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 44 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 44 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 44 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 44
קו 44 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 20:15 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 20:15 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 20:15 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 20:15 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 20:15 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:00 - 16:10 | 25 - 85 |
ש׳ | 06:00 - 19:00 | 30 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל44 (מ מסוף ג'ת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 44 (ג'ת←אום אל-פחם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 44
תעריף הנסיעה ב44 (ג'ת←אום אל-פחם) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
44 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 44 היא מסוף ג'ת והתחנה האחרונה היא מסוף אום אל פחם.
קו 44 (ג'ת←אום אל-פחם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 44. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 44.
מעקב אחר קו האוטובוס 44 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 44 (ג'ת←אום אל-פחם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 44 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 44 ב-ישראל
44 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 3 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 74 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 581 - רמת ויז'ניץ/ברכת משה-חיפה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 30 - יוסי בנאי/יונה וולך-רמלה<->אחימאיר/שרעבי-רמלה-20/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 316 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20/ לוח זמנים
- 884 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים