קו 458
רמלה←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 458 של קווים (Kavim) - רמלה←תל אביב-יפו
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 458 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 458 (רמלה←תל אביב-יפו) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס האמנים/עוזי חיטמן ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 458 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמלה←תל אביב-יפו (31 תחנות)
בי''ס האמנים/עוזי חיטמן
עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ
עוזי חיטמן/חנוך לוין
אהוד מנור/עוזי חיטמן
שושנה דמארי/אהוד מנור
שושנה דמארי
שושנה דמארי/עוזי חיטמן
כביש 40/קריית האומנים
מחנה פיקוד העורף
שדרות הרצל/תל חי
ת. מרכזית רמלה
שוק עירוני/שדרות הרצל
שדרות הרצל/הגדוד העברי
שדרות הרצל/טרומפלדור
שדרות הרצל/ההגנה
שדרות הרצל /אהרון בן יוסף
הרצל/מבצע קדש
שדרות הרצל/אנגל
צומת ניר צבי
תעשיון צריפין
המרכז רפואי יצחק שמיר/צריפין
צומת בית דגן/כביש 412
כביש 412/שדרות מנחם בגין
מחסן חברת חשמל/כביש 412
מחלף לה גווארדייה
המסגר/יד חרוצים
המסגר/יצחק שדה
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 458
מתי מתחיל לפעול קו 458?
קו 458 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 458 מפסיק לעבוד?
קו 458 מפסיק לפעול ב-15:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 458?
כדי לראות מתי קו רמלה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמלה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 458 (רמלה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמלה←תל אביב-יפו (רמלה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 458 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 458 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 458
קו האוטובוס 458, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:55 - 15:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 15:15 | 30 - 90 |
ב׳ | 05:55 - 15:15 | 30 - 90 |
ג׳ | 05:55 - 15:15 | 30 - 90 |
ד׳ | 05:55 - 15:15 | 30 - 90 |
ה׳ | 05:55 - 15:15 | 30 - 90 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל458 (מ בי''ס האמנים/עוזי חיטמן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 458 (רמלה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 458
תעריף הנסיעה ב458 (רמלה←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
458 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 458 היא בי''ס האמנים/עוזי חיטמן והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 458 (רמלה←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 458. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 458.
מעקב אחר קו האוטובוס 458 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 458 (רמלה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 458 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 458 ב-ישראל
458 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 83 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20
- 768 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20
- 209 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30
- 82 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->נדבורנא/ בבא סאלי-ביתר עילית-1#
- 317 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->מתנ''ס-עספיא-11
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20