קו 464
אשקלון←באר שבע
דן בדרום (Dan Badarom)
מפת המסלול של קו האוטובוס 464 של דן בדרום (Dan Badarom) - אשקלון←באר שבע
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 464 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 464 (אשקלון←באר שבע) יש 14 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני ומסתיים בת.מרכזית באר שבע/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 464 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשקלון←באר שבע (14 תחנות)
ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני
בן גוריון/נאות אשקלון
שד' בן גוריון/רמז
צומת אשקלון
שדרות דוד טוביהו/לימונית
קאנטרי קלאב/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/הגאונים
שדרות דוד טוביהו/שומרון
גרנד קניון/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/בית אל
שדרות דוד טוביהו/רחבת טבריה
מגדלי רמב''ם/טוביהו
שדרות דוד טוביהו/אסף שמחוני
ת.מרכזית באר שבע/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 464
מתי מתחיל לפעול קו 464?
קו 464 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 464 מפסיק לעבוד?
קו 464 מפסיק לפעול ב-21:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 464?
כדי לראות מתי קו אשקלון←באר שבע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשקלון←באר שבע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 464 (אשקלון←באר שבע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשקלון←באר שבע (אשקלון←באר שבע) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 464 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 464 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 464
קו האוטובוס 464, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:15 - 21:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 21:45 | 30 - 85 |
ב׳ | 06:15 - 21:45 | 30 - 85 |
ג׳ | 06:15 - 21:45 | 30 - 85 |
ד׳ | 06:15 - 21:45 | 30 - 85 |
ה׳ | 06:15 - 21:45 | 30 - 85 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל464 (מ ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 464 (אשקלון←באר שבע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 464
תעריף הנסיעה ב464 (אשקלון←באר שבע) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
464 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 464 היא ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית באר שבע/הורדה.
קו 464 (אשקלון←באר שבע) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 464. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 464.
מעקב אחר קו האוטובוס 464 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 464 (אשקלון←באר שבע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 464 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 464 ב-ישראל
464 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 11 - יהושע בן נון/מעפילים-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#
- 130 - בא''פ/מל''י-אשכול<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 21 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תלמים/מועדון פיס-תלמים-1#
- 4 - פארק אופקים-אופקים<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-2#
- 18 - ת. מרכזית קרית גת/רציפים-קרית גת<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-3#
- 14 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/עירוני-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#
- 1 - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#
- 2 - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-1#
- 99 - ביאליק/בן זומא-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#
- 136 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->בני נצרים-בני נצרים-1#
- 1א - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->חוצות היוצר/תחמ''ש-אשקלון-11
- 10 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->חוצות היוצר/תחמ''ש-אשקלון-11
- 5 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-2#
- 323 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יצחק שמיר/אחת עשרה נקודות-נתיבות-1#
- 2א - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון-21
- 10 - הבאר/תנובה-קרית מלאכי<->ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה-יואב-1#
- 7א - דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות<->דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות-23
- 14 - שדרות ישראל פולק/שבט-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#
- 65 - זבדיאל/3533-שפיר<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#
- 465 - מקיף א'/מורדי הגטאות-אשדוד<->פארק אופקים-אופקים-1#