קו 464
אשקלון←באר שבע
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 464 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 464 (אשקלון←באר שבע) יש 14 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני ומסתיים בת.מרכזית באר שבע/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 464 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשקלון←באר שבע (14 תחנות)
ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני
בן גוריון/נאות אשקלון
שד' בן גוריון/רמז
צומת אשקלון
שדרות דוד טוביהו/לימונית
קאנטרי קלאב/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/הגאונים
שדרות דוד טוביהו/שומרון
גרנד קניון/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/בית אל
שדרות דוד טוביהו/רחבת טבריה
מגדלי רמב''ם/טוביהו
שדרות דוד טוביהו/אסף שמחוני
ת.מרכזית באר שבע/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 464
מתי מתחיל לפעול קו 464?
קו 464 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 464 מפסיק לעבוד?
קו 464 מפסיק לפעול ב-21:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 464?
כדי לראות מתי קו אשקלון←באר שבע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשקלון←באר שבע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 464 (אשקלון←באר שבע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשקלון←באר שבע (אשקלון←באר שבע) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 464 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 464 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 464 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 464 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 464
קו 464 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:15 - 21:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 21:45 | 30 - 85 |
ב׳ | 06:15 - 21:45 | 30 - 85 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:15 - 21:45 | 30 - 85 |
ה׳ | 06:15 - 21:45 | 30 - 85 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל464 (מ ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 464 (אשקלון←באר שבע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 464
תעריף הנסיעה ב464 (אשקלון←באר שבע) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
464 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 464 היא ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית באר שבע/הורדה.
קו 464 (אשקלון←באר שבע) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 464. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 464.
מעקב אחר קו האוטובוס 464 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 464 (אשקלון←באר שבע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 464 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 464 ב-ישראל
464 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 445 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 361 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 29 - מכללת ספיר/232-שער הנגב<->מזכירות/מפלסים-מפלסים-12/ לוח זמנים
- 482 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל המים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 448 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 3 - אצטדיון/הרצל-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 12א - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 26 - זוהר מרכז-זוהר<->מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 14 - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול<->צאלים מרכז-צאלים-1#/ לוח זמנים
- 17 - שפירא/התקווה-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 97 - ח.מ. שפירא/סמטת גדוד הפורצים-אשקלון<->מקיף עירוני ד'/שדרות הציונות-אשקלון-12/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 10 - הבאר/תנובה-קרית מלאכי<->ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה-יואב-1#/ לוח זמנים
- 2 - שוק עירוני חדש-נתיבות<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 99 - ביאליק/בן זומא-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 62 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->ת''ת עצמונה/שומריה-שומריה-1#/ לוח זמנים
- 14 - שדרות ישראל פולק/שבט-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 13 - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול<->אוהד-אוהד-1#/ לוח זמנים
- 34 - הזית/החיטה-פטיש<->גילת/צרכניה-גילת-2#/ לוח זמנים
- 165 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים