לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 469 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) (מעודכן)
בקו 469 (ירושלים←קדומים) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה תפעולית/ביטוח לאומי ומסתיים בגני ילדים/היובל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 469 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: ירושלים←קדומים (47 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
תחנה תפעולית/ביטוח לאומי
צפה בלוח הזמנים המלא
גשר המיתרים/שד' הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
שערי ירושלים/ליפתא
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת רמות/גולדה
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/גולדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות גולדה מאיר/בנימין מינץ
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת קבר שמואל הנביא
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גבעת זאב
צפה בלוח הזמנים המלא
מחנה עופר/כביש 443
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף בית חורון
צפה בלוח הזמנים המלא
מחסום מכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת שילת
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מבוא מודיעים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מתקן אדם
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מודיעים (גמזו)
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אלפי מנשה
צפה בלוח הזמנים המלא
מחסום חדש 2
צפה בלוח הזמנים המלא
קרני שומרון/כניסה
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון קרני שומרון
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון קרני שומרון
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות רחבעם/קרני שומרון
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות רחבעם/קוממיות
צפה בלוח הזמנים המלא
קרני שומרון/יציאה
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב פנחס לוין/נתיבות שלום
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב פנחס לוין/איילת השחר
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב פנחס לוין/חזון עובדיה
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב פנחס לוין/רבי מאיר מפרימישלן
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר רמב''ם/רבי מאיר מפרימישלן
צפה בלוח הזמנים המלא
אולם אירועים/הגאון מוילנה
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/חת''ם סופר
צפה בלוח הזמנים המלא
'חת''ם סופר ג
צפה בלוח הזמנים המלא
'חת''ם סופר ד
צפה בלוח הזמנים המלא
'חת''ם סופר ה
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב פנחס לוין/חזון עובדיה
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב פנחס לוין/איילת השחר
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב פנחס לוין/נתיבות שלום
צפה בלוח הזמנים המלא
הבעש''ט/הרב פנחס לוין
צפה בלוח הזמנים המלא
האדרת והאמונה/החיל
צפה בלוח הזמנים המלא
מחנה קדום
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה שניאור/תבואת שמש
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הציונות/מעלה שניאור
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הציונות/יהלום
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף/מעלה רש''י
צפה בלוח הזמנים המלא
אולפנה/מבוא צפנת
צפה בלוח הזמנים המלא
מבוא צפנת/תרצה
צפה בלוח הזמנים המלא
גני ילדים/היובל
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 469
מתי מתחיל לפעול קו 469?
קו 469 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 469 מפסיק לעבוד?
קו 469 מפסיק לפעול ב-13:30 בשישי
מתי מגיע קו 469?
כדי לראות מתי קו ירושלים←קדומים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←קדומים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 469 (ירושלים←קדומים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←קדומים (ירושלים←קדומים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 469 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 469 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 469 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) - ירושלים←קדומים
קו 469 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 22:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:30 - 22:30
90
ב׳
06:30 - 22:30
90
ג׳
06:30 - 22:30
90
ד׳
06:30 - 22:30
90
ה׳
06:30 - 22:30
90
ו׳
08:00 - 13:30
10 - 170
ש׳
19:30 - 23:30
45 - 135
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
צפה בכל העדכונים ל469 (מ תחנה תפעולית/ביטוח לאומי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 469 (ירושלים←קדומים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 469
תעריף הנסיעה ב469 (ירושלים←קדומים) של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
התחנה הראשונה של קו 469 היא תחנה תפעולית/ביטוח לאומי והתחנה האחרונה היא גני ילדים/היובל.
קו 469 (ירושלים←קדומים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 469. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 469.
קו 469 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 469 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 469 (ירושלים←קדומים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 469 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 469 ב-ישראל