קו 48
טבריה←לבנים
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 48 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 48 (טבריה←לבנים) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים במושב ליבנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 48 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←לבנים (16 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
הגליל גן העיר
הגליל/הקישון
הבנים/הקישון
דרך גדוד ברק/הירדן
דרך גדוד ברק/90
דרך גדוד ברק/90
צומת מגדל
מסעף מגדל צפון
מסעף גינוסר/דרום
מרכז/קיבוץ גינוסר
מרכז/מסעף גינוסר
מסעף חוקוק
נחל עמוד
קיבוץ חוקוק
מושב ליבנים
שאלות ותשובות לגבי קו 48
מתי מתחיל לפעול קו 48?
קו 48 מתחיל לפעול ב-08:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 48 מפסיק לעבוד?
קו 48 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 48?
כדי לראות מתי קו טבריה←לבנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←לבנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 48 (טבריה←לבנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←לבנים (טבריה←לבנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 48 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 48 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 48 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 48 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 48
קו 48 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 08:15 - 18:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:15 - 18:15 | 110 - 130 |
ב׳ | 08:15 - 16:05 | 110 - 120 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 08:15 - 18:15 | 110 - 130 |
ה׳ | 08:15 - 18:15 | 110 - 130 |
ו׳ | 08:15 - 14:15 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל48 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 48 (טבריה←לבנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 48
תעריף הנסיעה ב48 (טבריה←לבנים) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
48 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 48 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא מושב ליבנים.
קו 48 (טבריה←לבנים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 48. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 48.
מעקב אחר קו האוטובוס 48 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 48 (טבריה←לבנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 48 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 48 ב-ישראל
48 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 117 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ רשפים-רשפים-10/ לוח זמנים
- 136 - קבר שמואל הנביא-מטה בנימין<->זקס/שמואל הנביא-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 11 - התעשייה/החרט-עפולה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 71 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 80 - הנשיא וייצמן/דוד אלעזר-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->סח'נין עיריה-סח'נין-11/ לוח זמנים
- 39 - צומת אלומות-אלומות<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 793 - אגרות משה/חזון איש-ירושלים<->ורשבסקי/אריה בינה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 92 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 21 - רוויה-רוויה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 90 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 2 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 77א - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-21/ לוח זמנים
- 750 - הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 18 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 3 - אלמקאזח-עספיא<->שכונה מערבית-עספיא-20/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/מעלה אבשלום-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 180 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים