קו 486
ירושלים←נווה זוהר
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 486 של אגד (Egged) - ירושלים←נווה זוהר
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 486 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 486 (ירושלים←נווה זוהר) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בנווה זוהר/מועצה אזורית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 486 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←נווה זוהר (42 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/יגאל ידין
מצודת אדומים
צומת אדומים/צומת מחנה ישי
מחנה ישי
צומת כפר אדומים
צומת מצפה יריחו
צומת נבי מוסא
צומת אלמוג
ורד יריחו
מחנה ורד יריחו
אלמוג/בריכת שחייה
צומת אלמוג
בית הערבה/מגרש ספורט
צומת בית הערבה החדש
צומת בית הערבה
צומת קליה/מועצה איזורית מגילות
חוף קליה
קליה/מרכז
צומת קיבוץ קליה/קומראן
עין פשחה
אבנת
צומת אבנת
צומת מצוקי דרגות
מצפה שלם
צומת מצפה שלם
שמורת עין גדי
מלון עין גדי
קיבוץ עין גדי/חדר אוכל
מסעף קבוץ עין גדי
מסעף מצדה למערב
מצדה
כביש 90/מסעף מצדה לדרום
מלון הוד המדבר
מלון לוט
מלון דניאל ים המלח
עין בוקק
נווה זוהר ב
נווה זוהר א
מלון לאונרדו פלאזה
מלון לאונרדו קלאב
נווה זוהר/מועצה אזורית
שאלות ותשובות לגבי קו 486
מתי מתחיל לפעול קו 486?
קו 486 מתחיל לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 486 מפסיק לעבוד?
קו 486 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 486?
כדי לראות מתי קו ירושלים←נווה זוהר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←נווה זוהר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 486 (ירושלים←נווה זוהר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←נווה זוהר (ירושלים←נווה זוהר) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 486 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 486 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 486
קו האוטובוס 486, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:00 - 16:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 - 16:45 | 25 - 90 |
ב׳ | 08:00 - 16:45 | 30 - 90 |
ג׳ | 08:00 - 16:45 | 30 - 90 |
ד׳ | 08:00 - 16:45 | 30 - 90 |
ה׳ | 08:00 - 16:45 | 30 - 90 |
ו׳ | 08:00 - 13:00 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל486 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 486 (ירושלים←נווה זוהר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 486
תעריף הנסיעה ב486 (ירושלים←נווה זוהר) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
486 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 486 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא נווה זוהר/מועצה אזורית.
קו 486 (ירושלים←נווה זוהר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 486. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 486.
מעקב אחר קו האוטובוס 486 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 486 (ירושלים←נווה זוהר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 486 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 486 ב-ישראל
486 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 442 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#
- 794 - מיכאל/בר כוכבא-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#
- 70 - דרך אהרון/נווה רמז-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-1#
- 2 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב-1#
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#
- 500 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#
- 31 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->מרבד הקסמים/כביש 411-קרית עקרון-1#
- 8 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->משה דיין/יגאל ידין-חיפה-2#
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה מצל''ח 6821-באר יעקב-1#
- 18א - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3ז
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#
- 953 - הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#