קו 59
נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 59 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 59 (נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנתיבות המשפט/מרומי שדה ומסתיים בת''ת אבי עזרי.
לוח הזמנים לקו 59 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:35. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 59 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי (46 תחנות)
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט
נתיבות המשפט כ
נתיבות המשפט/חת''ם סופר
חפץ חיים/שדי חמד
מסילת יוסף א
מסילת יוסף ב
מרכז מסחרי/מסילת יוסף
מסילת יוסף/מרומי שדה
מסילת יוסף ד
גן ילדים/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מעלות שמחה
משך חכמה/השלה
השל''ה/מסילת ישרים
מסילת ישרים/אוהלי דבורה
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
ת''ת אבי עזרי
שערי תשובה א
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה
נתיבות המשפט י''ז
נתיבות המשפט/מרומי שדה
מרומי שדה/נתיבות המשפט
מרומי שדה 16
כנסת יצחק/מרומי שדה
מרומי שדה 40
מרומי שדה/מסילת יוסף
מסילת יוסף ד
נתיבות המשפט/מסילת יוסף
נתיבות המשפט י''ג
נתיבות המשפט יד
נתיבות המשפט טו
שערי תשובה/חזון דוד
מסילת ישרים ג
מסילת ישרים/אוהלי דבורה
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
ת''ת אבי עזרי
שאלות ותשובות לגבי קו 59
מתי מתחיל לפעול קו 59?
קו 59 מתחיל לפעול ב-07:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 59 מפסיק לעבוד?
קו 59 מפסיק לפעול ב-07:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 59?
כדי לראות מתי קו נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 59 (נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי (נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 59 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 59 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 59 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 59 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 59
קו האוטובוס 59, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל59 (מ נתיבות המשפט/מרומי שדה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 59 (נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 59
תעריף הנסיעה ב59 (נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
59 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 59 היא נתיבות המשפט/מרומי שדה והתחנה האחרונה היא ת''ת אבי עזרי.
קו 59 (נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 59. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 59.
מעקב אחר קו האוטובוס 59 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 59 (נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 59 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 59 ב-ישראל
59 - כיוונים חלופיים
- 59 - אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה / לוח זמנים
- 59 - בית ספר החינוך/שערי תשובה←חפץ חיים/נתיבות המשפט / לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי←מעלות שמחה/אבני נזר / לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי←נתיבות המשפט/מרומי שדה / לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי←רבי עקיבא ד / לוח זמנים
- 59 - תיבות דואר/רבי עקיבא←ת''ת אבי עזרי / לוח זמנים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 162 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 29א - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 246 - אהל שרה/בנין דוד-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 159 - גולדה מאיר/משה שרת-רמלה<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים