קו 243
נורדייה←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 243 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 243 (נורדייה←נתניה) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל במרגולין/שדרת המייסדים ומסתיים בשד. גיבורי ישראל/האומנות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 243 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נורדייה←נתניה (44 תחנות)
מרגולין/שדרת המייסדים
שדרות נורדיה/החרות
5702/השושנים
צומת גנות הדר
צומת השרון לדרום
צומת פרדסיה
מרכז מסחרי
מרכז לבריאות הנפש לב השרון
החלוצים/הפרדסים
פלורנטין/החלוצים
פלורנטין/השיבולים
מרכז לבריאות הנפש לב השרון
כביש 562/כביש 5613
דרך לב השרון/האילן
דרך לב השרון/הגפן
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
שדרות יצחק רבין/שושן צחור
כביש 562/דרך לב השרון
שדרות הדקלים/562
שד. הדקלים/הורדים
הורדים/השקד
הארז/כליל החורש
אזור תעשיה קדימה
טיילת השרון הירוק
הדקל/הרימון
הדקל/התמר
הדקל/הנרקיס
הדקל/הרקפת
הדקל/הכלנית
דרך הלורד\אבני
קניון דרורים
מחלף דרור למערב
העצמאות/נרקיסים
הבנים/סמטת הורדים
הבנים/מרבד הקסמים
גן הבנים/הבנים
האלון/ההדרים
כפר נטר הצעירה
פארק תעשיות
בית חרושת טבע
שד. גיבורי ישראל/התרופה
שדרות גיבורי ישראל/הבונים
שד. גיבורי ישראל/האומנות
שאלות ותשובות לגבי קו 243
מתי מתחיל לפעול קו 243?
קו 243 מתחיל לפעול ב-22:00 בשני, חמישי, שבת
באיזו שעה קו 243 מפסיק לעבוד?
קו 243 מפסיק לפעול ב-23:45 בשני, חמישי, שבת
מתי מגיע קו 243?
כדי לראות מתי קו נורדייה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נורדייה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 243 (נורדייה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נורדייה←נתניה (נורדייה←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 243 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 243 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 243 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 243 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 243
קו 243 פועל בשני, חמישי, שבת. שעות הפעילות הן: 22:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 22:00 - 23:45 | 105 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | 22:00 - 23:45 | 105 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:00 - 23:45 | 105 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל243 (מ מרגולין/שדרת המייסדים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 243 (נורדייה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 243
תעריף הנסיעה ב243 (נורדייה←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
243 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 243 היא מרגולין/שדרת המייסדים והתחנה האחרונה היא שד. גיבורי ישראל/האומנות.
קו 243 (נורדייה←נתניה) פועל בשני, חמישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 243. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 243.
מעקב אחר קו האוטובוס 243 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 243 (נורדייה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 243 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 243 ב-ישראל
243 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 6 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->בי''ס אלאקואס-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 332 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27/ לוח זמנים
- 3 - שדרות אביי ורבא /רבי עקיבא-מודיעין עילית<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 245 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים