קו 590
צפת←אלעד
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 590 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 590 (צפת←אלעד) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית צפת/רציפים ומסתיים ברבן יוחנן בן זכאי/שמעיה.
לוח הזמנים לקו 590 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב09:00. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 590 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: צפת←אלעד (36 תחנות)
ת. מרכזית צפת/רציפים
אליהו פרומצ'נקו/החלוץ
מעונות הסטודנטים/הנשיא
קופת חולים/הנשיא
כיכר הדלי
חיים וייצמן/מרדכי אנילביץ'
מרכז רסקו/חיים וייצמן
שפרינצק/קרן היסוד
צה''ל 14
צה''ל 9
צה''ל 6
צה''ל 3
צה''ל/לח''י
מושב מירון
רבי יהודה הנשיא/כניסה לעיר
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי
בית הכנסת אחיעזר/יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא
רבי יהודה הנשיא/רבי מאיר
בן יאיר/רמב''ם
רבי פנחס בן יאיר/רשב''י
רבי יהודה הנשיא/רשב''י
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא
בן זכאי/מגדל המים
קרית חינוך תיכון
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
רבן יוחנן בן זכאי/בעלי התוספות
בן זכאי/בן קיסמא
בן זכאי/רבי עקיבא
רבן יוחנן בן זכאי/הלל
גן אסתר/בן זכאי
רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון
רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה
שאלות ותשובות לגבי קו 590
מתי מתחיל לפעול קו 590?
קו 590 מתחיל לפעול ב-09:00 בשישי
באיזו שעה קו 590 מפסיק לעבוד?
קו 590 מפסיק לפעול ב-09:00 בשישי
מתי מגיע קו 590?
כדי לראות מתי קו צפת←אלעד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו צפת←אלעד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 590 (צפת←אלעד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס צפת←אלעד (צפת←אלעד) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 590 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 590 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 590
קו 590 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 09:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 09:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 21:15 - 21:20 | 5 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל590 (מ ת. מרכזית צפת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 590 (צפת←אלעד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 590
תעריף הנסיעה ב590 (צפת←אלעד) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
590 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 590 היא ת. מרכזית צפת/רציפים והתחנה האחרונה היא רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה.
קו 590 (צפת←אלעד) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 590. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 590.
מעקב אחר קו האוטובוס 590 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 590 (צפת←אלעד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 590 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 590 ב-ישראל
590 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 67 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-11/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->דרך ארץ/אשל-חריש-10/ לוח זמנים
- 15 - שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 138 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 4 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10/ לוח זמנים
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 8 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים