קו 689
ערערה-בנגב←באר טוביה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 689 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 689 (ערערה-בנגב←באר טוביה) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר לחינוך מיוחד ומסתיים במכללת אחוה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 689 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ערערה-בנגב←באר טוביה (31 תחנות)
בית ספר לחינוך מיוחד
מסגד טאלב
מרכז
שכונה 2
טיפת חלב
מאפיית ערערה
מועצה מקומית
בית ספר רב תחומי
מועצה מקומית
אזור תעשייה
בית ספר אלנג'אח
ערערה בנגב/יציאה
בית ספר תל אל-מלח
מועצה מקומית
קופת חולים כללית
שכונה 23
בית ספר חאמד
צומת כסייפה
מחצבת הר דרגות/דריג'את
כסייפה אבו רביעה
צומת נבטים
נחל ענים
מחלף מולדה
נחל סועה
צומת יתיר
צומת חורה
אל עטאונה
מחלף מיתר לצפון
צומת פלוגות לצפון
צומת מלאכי לצפון/כביש 40
מכללת אחוה
שאלות ותשובות לגבי קו 689
מתי מתחיל לפעול קו 689?
קו 689 מתחיל לפעול ב-06:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 689 מפסיק לעבוד?
קו 689 מפסיק לפעול ב-07:00 בשישי
מתי מגיע קו 689?
כדי לראות מתי קו ערערה-בנגב←באר טוביה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ערערה-בנגב←באר טוביה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 689 (ערערה-בנגב←באר טוביה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ערערה-בנגב←באר טוביה (ערערה-בנגב←באר טוביה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 689 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 689 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 689 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 689 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 689
קו האוטובוס 689, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:40 - 11:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:40 - 11:20 | 95 - 185 |
ב׳ | 06:40 - 11:20 | 95 - 185 |
ג׳ | 06:40 - 11:20 | 95 - 185 |
ד׳ | 06:40 - 11:20 | 95 - 185 |
ה׳ | 06:40 - 11:20 | 95 - 185 |
ו׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל689 (מ בית ספר לחינוך מיוחד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 689 (ערערה-בנגב←באר טוביה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 689
תעריף הנסיעה ב689 (ערערה-בנגב←באר טוביה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
689 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 689 היא בית ספר לחינוך מיוחד והתחנה האחרונה היא מכללת אחוה.
קו 689 (ערערה-בנגב←באר טוביה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 689. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 689.
מעקב אחר קו האוטובוס 689 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 689 (ערערה-בנגב←באר טוביה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 689 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 689 ב-ישראל
689 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 82 - חט''ב רימון-רעננה<->רבוצקי/אחוזה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 47 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->מואב/לשם-ערד-1#/ לוח זמנים
- 89 - קרית חינוך רבין-הרצליה<->צה''ל/היורה-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 30 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 14 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 12 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->מסוף רעננה/נתיב האבות-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 37 - מכללת בית ברל-בית ברל<->בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא-11/ לוח זמנים
- 97 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רמז/מרכז הנוער-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 60 - צומת מחנה משאבים-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-29
- 567 - הנביאים/ישעיהו-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-21/ לוח זמנים
- 35 - המרכבה/הבנאי-חולון<->קניון איילון-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מרכז/חרוצים-חרוצים-1#/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 262 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-1#/ לוח זמנים
- 59 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה נבטים-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 4 - המוביל/טארק עבד אל חי-טירה<->טארק עבד אל חי/אבו בכר-טירה-2#/ לוח זמנים
- 174 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->אבא הלל סילבר/פסח לב-לוד-10/ לוח זמנים