קו 9
הוד השרון←כפר סבא
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 9 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 9 (הוד השרון←כפר סבא) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתיכון הדרים/ז'בוטינסקי ומסתיים באיזור התעשיה כפר סבא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 9 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הוד השרון←כפר סבא (48 תחנות)
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הציונות
האגודה/ז'בוטינסקי
זבוטינסקי/השושנים
המחתרות/ז'בוטינסקי
הגנים/השומר
השומר/הפלמ''ח
השומר/חטיבת יפתח
השומר/סיני
ז'בוטינסקי/השומר
מגרש כדורגל/המחתרות
המחתרות/הערבה
הנרייטה סולד/יורדי הים
הנרייטה סולד/ההגנה
הנרייטה סולד/כוכבן
הבנים/הנרייטה סולד
הבנים/הלילך
הבנים/האירוס
א.ד. גורדון/הבנים
הבנים/הברוש
הבנים/בני ברית
מרכז הוד השרון/הבנים
דרך מגדיאל/הפרסה
מסעף בית חולים שלוותה
דרך מגדיאל/אשכול
דרך מגדיאל/זקיף
סוקולוב/הידידות
סוקולוב/אנצילביץ'
סוקולוב/שמיר
ת. רכבת סוקולוב
סוקולוב/שד' ששת הימים
קניון ערים/וייצמן
ויצמן/ירושלים
וייצמן/רוטשילד
תל חי/הבנים
רופין/תל חי
רופין/הגבורות
נורדאו/רופין
משה דיין/רעם
משה דיין/זמנהוף
מרכז פיס למדעים ואומנויות/בן יהודה
קאנטרי קלאב/הזמיר
הזמיר/הנשר
דרך המוביל/העגורים
דוכיפת/דרך המוביל
בית אבות בית בכפר הדרים/בן יהודה
בן יהודה/דרך הפועל
איזור התעשיה כפר סבא
שאלות ותשובות לגבי קו 9
מתי מתחיל לפעול קו 9?
קו 9 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 9 מפסיק לעבוד?
קו 9 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 9?
כדי לראות מתי קו הוד השרון←כפר סבא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הוד השרון←כפר סבא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 9 (הוד השרון←כפר סבא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הוד השרון←כפר סבא (הוד השרון←כפר סבא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 9 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 9 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 9 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 9 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 9
קו האוטובוס 9, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15 - 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 22:15 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:15 - 18:45 | 20 - 30 |
ג׳ | 08:00 - 20:00 | 60 |
ד׳ | 05:15 - 22:15 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:15 - 22:15 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 15:15 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל9 (מ תיכון הדרים/ז'בוטינסקי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 9 (הוד השרון←כפר סבא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 9
תעריף הנסיעה ב9 (הוד השרון←כפר סבא) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
9 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 9 היא תיכון הדרים/ז'בוטינסקי והתחנה האחרונה היא איזור התעשיה כפר סבא.
קו 9 (הוד השרון←כפר סבא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 9. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 9.
מעקב אחר קו האוטובוס 9 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 9 (הוד השרון←כפר סבא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 9 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 9 ב-ישראל
9 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 99 - קהילת ציון/אנפה-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 148 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 10 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 609 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת רעננה מערב/הורדה-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 596 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 44 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים
- 477 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 21 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->דריג'את-דריג'את-1#/ לוח זמנים
- 79 - חט''ב רימון-רעננה<->הנשר/ירושלים-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 4 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 357 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית-2#/ לוח זמנים
- 13 - בית ברבור/דרך ההגנה-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 145 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-1#/ לוח זמנים
- 145 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-2#
- 179 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 281 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 228 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->נחל איילון/נחל פארן-צור יצחק-2#/ לוח זמנים
- 444 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 22 - המרכבה/הבנאי-חולון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד/ לוח זמנים